Manchester City houdt niet van gezichtsverlies. De Premier League-titel gaat dit seizoen naar Liverpool, maar The Citizens willen het seizoen toch nog in stijl afsluiten. Zo moet de Manchester Derby zeker gewonnen worden.
Zondag staat het duel tussen United en City op het programma en Manchester Evening News denkt de opstelling van Pep Guardiola al te kennen. Zo worden Kyle Walker en Fernandinho terug verwacht in de verdediging ten nadele van John Stones en Joao Cancelo. Aymeric Laporte blijft langs de zijlijn, waardoor Nicolas Otemendi en Benjamin Mendy de overige defensieve plaatsen zullen opvullen.
Op het middenveld zal Rodri de spelmaker van United, Bruno Fernandes, onder controle moeten houden. Daarnaast zal Kevin De Bruyne wellicht worden gespaard met de Champions League-klepper tegen Real Madrid in het voorzicht. Bernardo Silva zal wellicht zijn plaats innemen, en ook Ilkay Gundogan Phil Foden zal het middenveld bevolken. De aanvallers worden Sergio Aguero en Raheem Sterling.
LEES OOK:
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie