Filip Joos hard voor nieuwkomers KRC Genk

843 stemmen
Filip Joos hard voor nieuwkomers KRC Genk

KRC Genk zal nog serieus aan de bak moeten om met het laatste ticket voor Play-Off I aan de haal te gaan. De titelverdediger speelde afgelopen weekend immers de zesde plaats kwijt na een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Racing begon behoorlijk aan de topper, maar moest in de tweede helft toch zijn meerdere erkennen.


En zo blijft Genk dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de komst van coach Hannes Wolf was er een bepaalde groeicurve merkbaar, maar het is duidelijk dat deze ploeg nog een lange weg heeft af te leggen. Begrijpelijk ook gezien de vele sterkhouders die de voorbije maanden vertrokken. Langs de andere kant spendeerde de club wel de nodige miljoenen aan versterking, maar voorlopig vallen de aanwinsten toch wat te licht uit.

Analist Filip Joos toonde zich maandagavond in Extra Time dan ook behoorlijk hard voor de Limburgse club. "Het is knap dat ze in balverlies hoge druk zetten. Maar in balbezit ... pfff. Ik weet wel dat er zondag veel mensen niet bij waren. En zo'n mindere periode moet je incalculeren. Maar van die nieuwkomers zit er niemand bij waarvan ik echt in geloof. Geen nieuwe Pozuelo, nieuwe Malinovskyi. Die vind je misschien ook niet altijd, maar het loopt toch wel moeilijk. Thorstvedt? Ik vond hem tegen Club niet goed", aldus Joos.

LEES OOK: VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Vindt u dat Genk de voorbije mercato's goed heeft ingekocht?

Meest recent

“Onschatbare waarde”: Onana onthult geheim van België

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

8
8
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

21
21
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

18
18
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

60
60
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

84
84
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

74
74
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

628
628
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

315
315
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

98
98
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

805
805
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

355
355
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

432
432
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

447
447
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

133
133
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

494
494
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

114
114
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

268
268
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

263
263
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

255
255
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

666
666
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

175
175
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

223
223
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

305
305

Meer sportnieuws