Vincent Kompany is nog steeds zeer tevreden bij Manchester City. De Belgische centrale verdediger, die tevens aanvoerder is, verlengde afgelopen zomer zijn contract bij de Engelse topper tot 2018. "Het is zo'n mooie club", laat de speler weten.
"Een prachtig verleden en een nog mooiere toekomst met bestuurders die een indrukwekkende langetermijnvisie etaleren. Welaan: hun ambities zijn de mijne", gaat Kompany verder in
Het Nieuwsblad. "Geloof me, als volkse club, de club van de stad, hebben ze hun waarden nooit verloochend. Dat maakt de club voor mij ook zo mooi."
Volgens verschillende bronnen zou Kompany tussen de 155.000 euro en 250.000 euro per week verdienen. "De helft van dat geld gaat naar belastingen. We verdienen misschien fortuinen, maar we spijzen ook de staatskas en door dat geld uit te geven, zetten we mensen aan het werk."
LEES OOK:
Waarom Vincent Kompany de Johan Cruijff van België is