Marco Reus moet opnieuw zijn debuut in het nationale elftal van Duitsland uitstellen. De aanvaller van Borussia Mönchengladbach moest zich in het verleden al driemaal afmelden en woensdag meldde hij zich al voor de vierde maal geblesseerd af.
Reus kampt met problemen aan zijn dijbeen en heeft zich noodgedwongen moeten afmelden bij bondscoach Joachim Löw. De aanvaller is sterk begonnen aan het seizoen bij Gladbach. In de eerste drie wedstrijden van het seizoen scoorde de jeugdinternational tweemaal en bereidde hij twee keer een doelpunt voor.
Duitsland moet het aankomende vrijdag opnemen in de EK-kwalificatiewedstrijd met Oostenrijk. Vier dagen later staat het duel met Polen op het programma. In groep A staat
Die Mannschaft ver bovenaan en heeft aan één punt genoeg om zich te plaatsen voor het EK in 2012.