Witte rook uit Sheffield: Berge voor recordsom naar Premier League

door
Witte rook uit Sheffield: Berge voor recordsom naar Premier League

KRC Genk lijkt steeds meer rekening te houden met een vertrek van Sander Berge naar Sheffield United. Volgens diverse bronnen zouden de onderhandelingen tussen beide clubs in een laatste rechte lijn zitten. Alle partijen hebben nog tijd tot vridjag middernacht om de klus te klaren, maar het heeft er alle schijn van dat de deal beklonken wordt op de slotdag.


Woensdag zou nog druk onderhandeld zijn tussen Genk en Sheffield, maar een oplossing viel nog niet uit de bus. Bovendien zouden beide clubs niet communiceren over de huidige gang van zaken betreffende deze transfer. Toch stelt de krant dat de fans mogen vrezen dat Berge zal verhuizen naar The Blades. Een geëmotioneerde Berge zou na de woensdagtraining de stafleden en medespelers een warme knuffel hebben gegeven.

UPDATE 18u20
De zaken zijn nog vlotter verlopen dan verwacht, want de deal is nog voor de laatste dag van de mercato in kannen en kruiken. Sheffield kondigde de komst van Berge donderdagavond officieel aan. De Engelse club wil geen bedragen bekend maken, maar heeft het over zijn duurste transfer ooit. De Noorse middenvelder tekende uiteindelijk een contract van vier en half seizoenen.

In een korte mededeling reageerde inmiddels ook Genk op het nieuws. "Het contract van Sander in Genk liep tot midden 2021 en hij had aangegeven dat hij klaar was voor een nieuwe uitdaging en graag nu wilde vertrekken. We bedanken Sander voor alles wat hij voor onze club heeft betekend en wensen hem heel veel succes in z’n verdere loopbaan", klonk het daar.

LEES OOK: Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Genk heeft voldoende alternatieven in de kern voor Berge ...

Meest recent

KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

5
5
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

44
44
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

14
14
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

14
14
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

135
135
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

246
246
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

233
233
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

36
36
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

29
29
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

213
213
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

244
244
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

227
227
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

273
273
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

219
219
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

87
87
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

333
333
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

548
548
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

383
383
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

522
522
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

138
138
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

112
112
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

335
335

Meer sportnieuws