Witte rook uit Sheffield: Berge voor recordsom naar Premier League

740
Witte rook uit Sheffield: Berge voor recordsom naar Premier League

KRC Genk lijkt steeds meer rekening te houden met een vertrek van Sander Berge naar Sheffield United. Volgens diverse bronnen zouden de onderhandelingen tussen beide clubs in een laatste rechte lijn zitten. Alle partijen hebben nog tijd tot vridjag middernacht om de klus te klaren, maar het heeft er alle schijn van dat de deal beklonken wordt op de slotdag.


Woensdag zou nog druk onderhandeld zijn tussen Genk en Sheffield, maar een oplossing viel nog niet uit de bus. Bovendien zouden beide clubs niet communiceren over de huidige gang van zaken betreffende deze transfer. Toch stelt de krant dat de fans mogen vrezen dat Berge zal verhuizen naar The Blades. Een geëmotioneerde Berge zou na de woensdagtraining de stafleden en medespelers een warme knuffel hebben gegeven.

UPDATE 18u20
De zaken zijn nog vlotter verlopen dan verwacht, want de deal is nog voor de laatste dag van de mercato in kannen en kruiken. Sheffield kondigde de komst van Berge donderdagavond officieel aan. De Engelse club wil geen bedragen bekend maken, maar heeft het over zijn duurste transfer ooit. De Noorse middenvelder tekende uiteindelijk een contract van vier en half seizoenen.

In een korte mededeling reageerde inmiddels ook Genk op het nieuws. "Het contract van Sander in Genk liep tot midden 2021 en hij had aangegeven dat hij klaar was voor een nieuwe uitdaging en graag nu wilde vertrekken. We bedanken Sander voor alles wat hij voor onze club heeft betekend en wensen hem heel veel succes in z’n verdere loopbaan", klonk het daar.

LEES OOK: KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

Genk heeft voldoende alternatieven in de kern voor Berge ...

Meest recent

Standard krijgt speler terug na lange lijdensweg

Dimitri Lavalée heeft eindelijk opnieuw minuten kunnen maken bij Standard. Na een lange ...

2
2
Charleroi wil revanche: "Er zijn geen excuses"

De 3-0-nederlaag bij Antwerp is hard aangekomen bij Sporting Charleroi. Na een veelbelovende start ...

0
0
‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

57
57
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

20
20
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

32
32
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

15
15
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

166
166
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

88
88
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

42
42
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

74
74
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

65
65
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

149
149
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

40
40
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

48
48
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

746
746
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

171
171
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

72
72
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

38
38
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

40
40
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

68
68
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

72
72
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

79
79
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

258
258

Meer sportnieuws