TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht krijgt nieuws over Teo, Antwerp troeft Genk af'

593 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht krijgt nieuws over Teo, Antwerp troeft Genk af'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht hoopt om voor het einde van de wintermercato een nieuwe spits aan te trekken en volgt daarvoor verschillende opties. Eén van de opvallendste pistes is een terugkeer van Lukasz Teodorczyk. Al lijkt een comeback van de Pool niet langer aan de orde. Italiaanse media weten namelijk dat Anderlecht ‘Teo’ gratis wil huren, maar Udinese wil een huursom. Daardoor zouden de gesprekken momenteel stilliggen.

KRC Genk blijft werk maken van een extra doelman. De Limburgers stonden daar voor dicht bij Alizera Beiranvand, maar zouden die deal volgens Het Laatste Nieuws uiteindelijk hebben afgeblazen. Toch gaat de Iraanse international desondanks toch aan de slag in ons land. Zijn club Persepolis kondigde zaterdag aan een akkoord te hebben met Antwerp over een transfer. De Great Old zou 700.000 euro op tafel leggen, Beiranvand kan voor drie jaar tekenen. De transfer zou wel pas voor komende zomer zijn.

Krijgen in navolging van heel wat andere (ex-)Rode Duivels ook een comeback van Toby Alderweireld op de Belgische velden? De verdediger verlengde onlangs tot 2023 bij Tottenham, maar bij Hoogvliegers liet hij verstaan dat hij na dat contract aan de slag wil gaan bij een club dichter bij zijn familie. "Ik zal dan 20 jaar weg zijn van thuis en mijn ouders worden ook niet jonger. Het is beter om voor wat quality time te kiezen", klonk het.

BUITENLAND
Adnan Januzaj onderhandelt nog steeds over een transfer naar AS Roma, maar daar lijken ze plots voor Carles Perez van FC Barcelona te gaan. Toch is de kans groot dat Januzaj nog in de Serie A zal belanden. Naast AC Milan zou volgens Tuttomercatoweb ook Parma in de dans zijn gesprongen. De ex-club van Johan Walem en Georges Grün wil de speler graag huren van Real Sociedad. Ook West Ham United zou een oogje hebben op de Belg.

Dries Mertens kan naar tal van clubs, maar er één optie kan geschrapt worden. Zo was er sprake van bovenstaand monstervoorstel van AS Monaco. Le 10 Sports weet van bronnen dichtbij de speler dat er niet wordt gepraat met AS Monaco en dat de woelige Franse club eveneens geen kandidaat is om Mertens in de zomer transfervrij over te nemen van Napoli.

Ole Gunnar Solskjaer moet bij Manchester United serieus beginnen vrezen voor zijn job. Volgens Daily Mail heeft de club zelfs al een gedroomde opvolger op het oog. De krant stelt dat huidig Engels bondscoach Gareth Southgate de grootste kandidaat is om de scepter over te nemen van Solskjaer wanneer hij zijn ontslag krijgt. Als de huidige negatieve resultaten blijven aanhouden, dan wordt dat ontslag wellicht een zekerheid.

Éver Banega gaat volgend seizoen een avontuur naar het Midden-Oosten aan. De 31-jarige middenvelder verlaat Sevilla transfervrij in de zomer en kiest voor Al Shabab als nieuwe club. Dit maakte de huidige nummer negen van Saoedi-Arabië zaterdag bekend via de officiële kanalen.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Zou Teodorczyk een goede spits zijn voor het huidige Anderlecht?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

26
26
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

62
62
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

60
60
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

108
108
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

409
409
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

927
927
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

936
936
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

446
446
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

824
824
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

355
355
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

591
591

Meer sportnieuws