TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht krijgt nieuws over Teo, Antwerp troeft Genk af'

593 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht krijgt nieuws over Teo, Antwerp troeft Genk af'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht hoopt om voor het einde van de wintermercato een nieuwe spits aan te trekken en volgt daarvoor verschillende opties. Eén van de opvallendste pistes is een terugkeer van Lukasz Teodorczyk. Al lijkt een comeback van de Pool niet langer aan de orde. Italiaanse media weten namelijk dat Anderlecht ‘Teo’ gratis wil huren, maar Udinese wil een huursom. Daardoor zouden de gesprekken momenteel stilliggen.

KRC Genk blijft werk maken van een extra doelman. De Limburgers stonden daar voor dicht bij Alizera Beiranvand, maar zouden die deal volgens Het Laatste Nieuws uiteindelijk hebben afgeblazen. Toch gaat de Iraanse international desondanks toch aan de slag in ons land. Zijn club Persepolis kondigde zaterdag aan een akkoord te hebben met Antwerp over een transfer. De Great Old zou 700.000 euro op tafel leggen, Beiranvand kan voor drie jaar tekenen. De transfer zou wel pas voor komende zomer zijn.

Krijgen in navolging van heel wat andere (ex-)Rode Duivels ook een comeback van Toby Alderweireld op de Belgische velden? De verdediger verlengde onlangs tot 2023 bij Tottenham, maar bij Hoogvliegers liet hij verstaan dat hij na dat contract aan de slag wil gaan bij een club dichter bij zijn familie. "Ik zal dan 20 jaar weg zijn van thuis en mijn ouders worden ook niet jonger. Het is beter om voor wat quality time te kiezen", klonk het.

BUITENLAND
Adnan Januzaj onderhandelt nog steeds over een transfer naar AS Roma, maar daar lijken ze plots voor Carles Perez van FC Barcelona te gaan. Toch is de kans groot dat Januzaj nog in de Serie A zal belanden. Naast AC Milan zou volgens Tuttomercatoweb ook Parma in de dans zijn gesprongen. De ex-club van Johan Walem en Georges Grün wil de speler graag huren van Real Sociedad. Ook West Ham United zou een oogje hebben op de Belg.

Dries Mertens kan naar tal van clubs, maar er één optie kan geschrapt worden. Zo was er sprake van bovenstaand monstervoorstel van AS Monaco. Le 10 Sports weet van bronnen dichtbij de speler dat er niet wordt gepraat met AS Monaco en dat de woelige Franse club eveneens geen kandidaat is om Mertens in de zomer transfervrij over te nemen van Napoli.

Ole Gunnar Solskjaer moet bij Manchester United serieus beginnen vrezen voor zijn job. Volgens Daily Mail heeft de club zelfs al een gedroomde opvolger op het oog. De krant stelt dat huidig Engels bondscoach Gareth Southgate de grootste kandidaat is om de scepter over te nemen van Solskjaer wanneer hij zijn ontslag krijgt. Als de huidige negatieve resultaten blijven aanhouden, dan wordt dat ontslag wellicht een zekerheid.

Éver Banega gaat volgend seizoen een avontuur naar het Midden-Oosten aan. De 31-jarige middenvelder verlaat Sevilla transfervrij in de zomer en kiest voor Al Shabab als nieuwe club. Dit maakte de huidige nummer negen van Saoedi-Arabië zaterdag bekend via de officiële kanalen.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Zou Teodorczyk een goede spits zijn voor het huidige Anderlecht?

Meest recent

Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

1
1
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

81
81
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

41
41
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

54
54
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

120
120
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

147
147
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

161
161
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

57
57
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

130
130
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

283
283
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

340
340
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

76
76
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

71
71
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

419
419
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

615
615
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

237
237
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

296
296
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

98
98
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

903
903
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

485
485
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

148
148
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

450
450
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

598
598
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

81
81

Meer sportnieuws