TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht krijgt nieuws over Teo, Antwerp troeft Genk af'

593 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht krijgt nieuws over Teo, Antwerp troeft Genk af'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht hoopt om voor het einde van de wintermercato een nieuwe spits aan te trekken en volgt daarvoor verschillende opties. Eén van de opvallendste pistes is een terugkeer van Lukasz Teodorczyk. Al lijkt een comeback van de Pool niet langer aan de orde. Italiaanse media weten namelijk dat Anderlecht ‘Teo’ gratis wil huren, maar Udinese wil een huursom. Daardoor zouden de gesprekken momenteel stilliggen.

KRC Genk blijft werk maken van een extra doelman. De Limburgers stonden daar voor dicht bij Alizera Beiranvand, maar zouden die deal volgens Het Laatste Nieuws uiteindelijk hebben afgeblazen. Toch gaat de Iraanse international desondanks toch aan de slag in ons land. Zijn club Persepolis kondigde zaterdag aan een akkoord te hebben met Antwerp over een transfer. De Great Old zou 700.000 euro op tafel leggen, Beiranvand kan voor drie jaar tekenen. De transfer zou wel pas voor komende zomer zijn.

Krijgen in navolging van heel wat andere (ex-)Rode Duivels ook een comeback van Toby Alderweireld op de Belgische velden? De verdediger verlengde onlangs tot 2023 bij Tottenham, maar bij Hoogvliegers liet hij verstaan dat hij na dat contract aan de slag wil gaan bij een club dichter bij zijn familie. "Ik zal dan 20 jaar weg zijn van thuis en mijn ouders worden ook niet jonger. Het is beter om voor wat quality time te kiezen", klonk het.

BUITENLAND
Adnan Januzaj onderhandelt nog steeds over een transfer naar AS Roma, maar daar lijken ze plots voor Carles Perez van FC Barcelona te gaan. Toch is de kans groot dat Januzaj nog in de Serie A zal belanden. Naast AC Milan zou volgens Tuttomercatoweb ook Parma in de dans zijn gesprongen. De ex-club van Johan Walem en Georges Grün wil de speler graag huren van Real Sociedad. Ook West Ham United zou een oogje hebben op de Belg.

Dries Mertens kan naar tal van clubs, maar er één optie kan geschrapt worden. Zo was er sprake van bovenstaand monstervoorstel van AS Monaco. Le 10 Sports weet van bronnen dichtbij de speler dat er niet wordt gepraat met AS Monaco en dat de woelige Franse club eveneens geen kandidaat is om Mertens in de zomer transfervrij over te nemen van Napoli.

Ole Gunnar Solskjaer moet bij Manchester United serieus beginnen vrezen voor zijn job. Volgens Daily Mail heeft de club zelfs al een gedroomde opvolger op het oog. De krant stelt dat huidig Engels bondscoach Gareth Southgate de grootste kandidaat is om de scepter over te nemen van Solskjaer wanneer hij zijn ontslag krijgt. Als de huidige negatieve resultaten blijven aanhouden, dan wordt dat ontslag wellicht een zekerheid.

Éver Banega gaat volgend seizoen een avontuur naar het Midden-Oosten aan. De 31-jarige middenvelder verlaat Sevilla transfervrij in de zomer en kiest voor Al Shabab als nieuwe club. Dit maakte de huidige nummer negen van Saoedi-Arabië zaterdag bekend via de officiële kanalen.

LEES OOK: Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Zou Teodorczyk een goede spits zijn voor het huidige Anderlecht?

Meest recent

Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

17
17
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

188
188
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

188
188
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

27
27
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

124
124
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

358
358
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

246
246
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

502
502
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

143
143
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

201
201
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

439
439
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

365
365
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

566
566
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

545
545
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

215
215
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

619
619
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

173
173
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

235
235
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

236
236
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

126
126
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

249
249
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

577
577
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

174
174
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

235
235

Meer sportnieuws