Woensdag won KV Mechelen met 1-0 van AA Gent. Ondanks al zijn ervaring was centrale verdediger Maxime Biset onder de indruk van zijn thuispubliek. "Het publiek was vandaag echt fantastisch", liet Biset weten op de clubsite.
"De sfeer was indrukwekkend, het was echt op z'n Engels", ging Biset verder. "Zoiets geeft een ploeg vleugels en het was leuk dat we voor een mooie afsluiter van dit eerste competitieluik konden zorgen."
Door de zege tegen Gent staan
de Kakkers momenteel op de negende plaats. Volgens Biset is dat echter niet voldoende: "We hebben nu 29 punten en dat is niet slecht, maar ik hoop dat we na Nieuwjaar meer punten kunnen pakken. Ik kijk uit naar de vakantie en de stage. Het is de ideale manier om energie te tanken voor het vervolg van de competitie."
LEES OOK:
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."