Standard ziet volgende sterkhouder vertrekken: Mpoku naar Emiraten

door
Standard ziet volgende sterkhouder vertrekken: Mpoku naar Emiraten

Het nieuws geraakte nog maar pas bekend dat verdediger Dimitri Lavalée na dit seizoen andere oorden opzoekt, of daar dient de volgende vertrekker bij Standard zich alweer aan. Paul-José Mpoku zou nu namelijk toch op het punt staan om zijn biezen te pakken op Sclessin.

De Rouches hoopten de middenvelder deze zomer al van de hand te doen, maar dat zag hij niet echt zitten. Een recent bod van Al-Wahda werd dan weer door Standard zelf afgeslagen, die boter bij de vis wouden nu Mpoku weer een basisplaats wist af te dwingen in Luik. Tegen KV Mechelen behoorde hij echter niet tot de selectie, officieel omwille van medische redenen. Volgens La Dernière Heure speelden evenwel vooral transferperikelen een rol, want Al-Wahda zou haar bod verhoogd hebben tot 1,5 miljoen euro plus bonussen. Al is dat voor Standard naar verluidt nog steeds niet voldoende.

UPDATE 18u45

Beide teams hebben nu blijkbaar toch een akkoord gevonden, want Het Nieuwsblad meldt dat Mpoku alsnog op weg is naar Al-Wahda. De Congolese international vertoeft momenteel zelfs al in de Verenigde Arabische Emiraten, waar hij dinsdag een ongetwijfeld uiterst lucratief tot medio 2021 zal ondertekenen. Hoeveel Standard nu precies vangt voor de geboren clubman, is voorlopig dan weer nog niet geweten. Na Renaud Emond ziet Michel Preud'homme zo alleszins wel een tweede titularis in het midden van de campagne de deur uitwandelen.

UPDATE 21/01

De transfer van Paul José Mpoku is op enkele dagen tijd helemaal afgerond. Zo maakte zijn makelaarsbureau Stirr Associates via Twitter bekend dat hij de overstap maakt naar Al-Wahda. Na Renaud Emond dus een tweede sterkhouder die vertrekt bij Standard.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Juiste beslissing van Standard?

Meest recent

Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

6
6
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

9
9
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

14
14
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

22
22
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

121
121
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

145
145
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

158
158
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

224
224
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

140
140
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

47
47
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

98
98
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

329
329
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

130
130
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

76
76
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

546
546
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

309
309
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

717
717
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

97
97
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

164
164
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

486
486
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

407
407
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

198
198
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

204
204
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

158
158

Meer sportnieuws