Standard ziet volgende sterkhouder vertrekken: Mpoku naar Emiraten

124 stemmen
Standard ziet volgende sterkhouder vertrekken: Mpoku naar Emiraten

Het nieuws geraakte nog maar pas bekend dat verdediger Dimitri Lavalée na dit seizoen andere oorden opzoekt, of daar dient de volgende vertrekker bij Standard zich alweer aan. Paul-José Mpoku zou nu namelijk toch op het punt staan om zijn biezen te pakken op Sclessin.

De Rouches hoopten de middenvelder deze zomer al van de hand te doen, maar dat zag hij niet echt zitten. Een recent bod van Al-Wahda werd dan weer door Standard zelf afgeslagen, die boter bij de vis wouden nu Mpoku weer een basisplaats wist af te dwingen in Luik. Tegen KV Mechelen behoorde hij echter niet tot de selectie, officieel omwille van medische redenen. Volgens La Dernière Heure speelden evenwel vooral transferperikelen een rol, want Al-Wahda zou haar bod verhoogd hebben tot 1,5 miljoen euro plus bonussen. Al is dat voor Standard naar verluidt nog steeds niet voldoende.

UPDATE 18u45

Beide teams hebben nu blijkbaar toch een akkoord gevonden, want Het Nieuwsblad meldt dat Mpoku alsnog op weg is naar Al-Wahda. De Congolese international vertoeft momenteel zelfs al in de Verenigde Arabische Emiraten, waar hij dinsdag een ongetwijfeld uiterst lucratief tot medio 2021 zal ondertekenen. Hoeveel Standard nu precies vangt voor de geboren clubman, is voorlopig dan weer nog niet geweten. Na Renaud Emond ziet Michel Preud'homme zo alleszins wel een tweede titularis in het midden van de campagne de deur uitwandelen.

UPDATE 21/01

De transfer van Paul José Mpoku is op enkele dagen tijd helemaal afgerond. Zo maakte zijn makelaarsbureau Stirr Associates via Twitter bekend dat hij de overstap maakt naar Al-Wahda. Na Renaud Emond dus een tweede sterkhouder die vertrekt bij Standard.

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

🚀

Juiste beslissing van Standard?

Meest recent

Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

129
129
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

48
48
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

183
183
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

40
40
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

42
42
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

120
120
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

121
121
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

76
76
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

142
142
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

55
55
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

163
163
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

142
142
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

179
179
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

405
405
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

268
268
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

77
77
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

860
860
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

514
514
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

567
567
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

394
394
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

718
718
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

353
353
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

550
550
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

144
144

Meer sportnieuws