'Nieuwe wending in transfersoap rond Mpoku'

368 stemmen
'Nieuwe wending in transfersoap rond Mpoku'

Bij Standard hoopten ze in de zomer Paul-José Mpoku van de hand te doen - toevallig of niet één van de spelers die niet in zee wilde gaan met Mogi Bayat - maar de ex-speler van onder meer Tottenham zag dat niet echt zitten. Deze maand kwam er wel één bod.


Al-Wahda deed volgens La Dernière Heure een bod van 1,2 miljoen euro op de technisch vaardige aanvallende middenvelder, maar de Rouches werken niet mee. Dat is logisch, want Mpoku vocht terug en is weer een sterkhouder bij de Luikenaars. Met zijn ervaring en passie is hij zeer geliefd bij de aanhang. Een echte clubman, maar voor 3,5 miljoen euro mag hij wél beschikken.

UPDATE 20/01
Afgelopen vrijdag zat Mpoku niet in de Luikse selectie, naar verluidt wegens medische problemen. Maar ook transferperikelen zullen ongetwijfeld een rol spelen. Zo zou Al-Wahda zijn komst niet zomaar opgeven. Bij La Dernière Heure weet men dat het bod inmiddels werd verhoogd naar 1.5 miljoen euro plus de nodige bonussen. Maar opnieuw werd dit als onvoldoende bestempeld door Standard. En zo lijkt de spanning toe te nemen, Mpoku zou zelf immers wel wat voelen voor een lucratief avontuur in het Midden-Oosten.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?
57

Standard moet Mpoku laten gaan ...

Meest recent

Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

2
2
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

12
12
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

57
57
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

436
436
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

38
38
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

305
305
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

29
29
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

16
16
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

29
29
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

207
207
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

241
241
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

185
185
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

697
697
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

518
518
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

381
381
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

249
249
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

251
251
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

97
97
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

238
238
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

103
103
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

76
76
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

446
446
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

213
213
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

254
254

Meer sportnieuws