Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: "Gaat veel verder dan die rode kaart"

door
Lamkel Zé maakt zich onmogelijk:

Didier Lamkel Zé is ontegensprekelijk een uitstekende voetballer, maar de Kameroense aanvaller blijft de incidenten opstapelen bij Antwerp FC. Zaterdag liet hij zich opnieuw van zijn slechtste kant zien. In een vriendschappelijke wedstrijd tegen een lokale selectie pakte hij al na enkele minuten rood wegens natrappen.


Eerder had hij de kantjes er ook al afgelopen tijdens de stage in Spanje. Bij coach Laszlo Bölöni lijkt zich stilaan onmogelijk te hebben gemaakt. "Didier is inderdaad een groot, groot probleem. We doen enórme inspanningen om hem te doen begrijpen dat zij die een klein beetje meer talent hebben meegekregen van de Goede Vader, dat die niet meer rechten maar meer plíchten hebben dan anderen. Maar dat lijkt Didier maar heel moeilijk te snappen. Héél moeilijk. Ik weet zelfs niet of hij het ooit zal snappen", sakkerde de Roemeen bij Het Laatste Nieuws.

En het blijft ook niet bij het natrappen. Sinds vorig seizoen bezorgt Lamkel Zé zijn club bijna wekelijks kopzorgen met zijn buitensporig gedrag. "Ik heb het niet over die rode kaart in een oefenmatch. Uiteraard betreur ik dat, maar het is niet het einde van de wereld. Dit gaat veel verder dan dat. Iedereen weet dat. Maar we zijn al veel te lang en veel te vaak bezig over Didier. Al begrijp ik jullie, en jullie mij ook denk ik", aldus Bölöni.

LEES OOK: 'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Kan Antwerp nog wel verder met Lamkel Zé?

Meest recent

'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

31
31
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

131
131
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

86
86
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

362
362
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

255
255
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

149
149
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

20
20
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

385
385
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

279
279
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1113
1113
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

374
374
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

348
348
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

334
334
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

275
275
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

448
448
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

198
198
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

332
332
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

240
240
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

368
368
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3025
3025
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

723
723
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

455
455
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

339
339
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

226
226
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

496
496

Meer sportnieuws