Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

door
Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

Thibaut Courtois maakte afgelopen weekend al indruk bij Real Madrid, maar ook Romelu Lukaku is uitstekend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De spits toonde zich maandagavond opnieuw van goudwaarde bij Internazionale. Met twee doelpunten leidde hij zijn ploeg naar een 1-3-zege op het veld van SSC Napoli.


Door de overwinning blijft Inter de leidersplaats delen met Juventus, bovendien sprong Lukaku weer over Cristiano Ronaldo naar de tweede plaats in de topschuttersstand. In de Italiaanse pers wordt hij dan ook langs alle kanten bejubeld. Zo heeft Corriere dello Sport het bijvoorbeeld over een 'verwoestende Lukaku'. "Een buitengewone 'brace' (twee goals in één wedstrijd, red.) van de Belg en doelpunt van Lautaro Martinez, houden Inter en Conte in het spoor van Juve en Sarri. Voor Inter was het de eerste zege op Napoli sinds 1997."

Bij La Gazzetta dello Sport geeft men onze landgenoot met 8 op 10 een even hoge beoordeling als Ronaldo, die eerder op de dag een hattrick had gescoord. "Lukaku breekt alles", klinkt het. De roze sportkrant is evenwel vooral onder de indruk door zijn statistieken in zijn eerste maanden bij Inter. "Lukaku heeft de cijfers van een fenomeen."

Ook Tuttosport schuwt de grote woorden niet en heeft het over een 'ontembare Lukaku'. "De hoofdrolspeler van de topper was de Belg, die Napoli met een brace een nederlaag toediende. In samenwerking overigens met Martinez, die het derde doelpunt op zich nam."

Bij TuttoMercatoWeb tot slot, onderstreept men een indrukwekkende statistiek. Na 18 speeldagen is Lukaku met 14 goals de beste topschutter bij Inter sinds de invoering van het driepunten-systeem. Het vorige record stond op naam van Christian Vieri, die in 2000 aan 13 treffers zat na 18 speeldagen.

LEES OOK: 'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Lukaku is de beste Belgische spits ooit ...

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

40
40
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

18
18
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

38
38
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

144
144
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

57
57
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

139
139
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

197
197
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

102
102
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

87
87
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

91
91
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

340
340
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

274
274
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

659
659
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

531
531
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

214
214
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws