Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

1249
Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

Thibaut Courtois maakte afgelopen weekend al indruk bij Real Madrid, maar ook Romelu Lukaku is uitstekend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De spits toonde zich maandagavond opnieuw van goudwaarde bij Internazionale. Met twee doelpunten leidde hij zijn ploeg naar een 1-3-zege op het veld van SSC Napoli.


Door de overwinning blijft Inter de leidersplaats delen met Juventus, bovendien sprong Lukaku weer over Cristiano Ronaldo naar de tweede plaats in de topschuttersstand. In de Italiaanse pers wordt hij dan ook langs alle kanten bejubeld. Zo heeft Corriere dello Sport het bijvoorbeeld over een 'verwoestende Lukaku'. "Een buitengewone 'brace' (twee goals in één wedstrijd, red.) van de Belg en doelpunt van Lautaro Martinez, houden Inter en Conte in het spoor van Juve en Sarri. Voor Inter was het de eerste zege op Napoli sinds 1997."

Bij La Gazzetta dello Sport geeft men onze landgenoot met 8 op 10 een even hoge beoordeling als Ronaldo, die eerder op de dag een hattrick had gescoord. "Lukaku breekt alles", klinkt het. De roze sportkrant is evenwel vooral onder de indruk door zijn statistieken in zijn eerste maanden bij Inter. "Lukaku heeft de cijfers van een fenomeen."

Ook Tuttosport schuwt de grote woorden niet en heeft het over een 'ontembare Lukaku'. "De hoofdrolspeler van de topper was de Belg, die Napoli met een brace een nederlaag toediende. In samenwerking overigens met Martinez, die het derde doelpunt op zich nam."

Bij TuttoMercatoWeb tot slot, onderstreept men een indrukwekkende statistiek. Na 18 speeldagen is Lukaku met 14 goals de beste topschutter bij Inter sinds de invoering van het driepunten-systeem. Het vorige record stond op naam van Christian Vieri, die in 2000 aan 13 treffers zat na 18 speeldagen.

LEES OOK: TD Napoli doet boekje open over transfer Lukaku

Lukaku is de beste Belgische spits ooit ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

99
99
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

41
41
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws