Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

door
Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

Thibaut Courtois maakte afgelopen weekend al indruk bij Real Madrid, maar ook Romelu Lukaku is uitstekend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De spits toonde zich maandagavond opnieuw van goudwaarde bij Internazionale. Met twee doelpunten leidde hij zijn ploeg naar een 1-3-zege op het veld van SSC Napoli.


Door de overwinning blijft Inter de leidersplaats delen met Juventus, bovendien sprong Lukaku weer over Cristiano Ronaldo naar de tweede plaats in de topschuttersstand. In de Italiaanse pers wordt hij dan ook langs alle kanten bejubeld. Zo heeft Corriere dello Sport het bijvoorbeeld over een 'verwoestende Lukaku'. "Een buitengewone 'brace' (twee goals in één wedstrijd, red.) van de Belg en doelpunt van Lautaro Martinez, houden Inter en Conte in het spoor van Juve en Sarri. Voor Inter was het de eerste zege op Napoli sinds 1997."

Bij La Gazzetta dello Sport geeft men onze landgenoot met 8 op 10 een even hoge beoordeling als Ronaldo, die eerder op de dag een hattrick had gescoord. "Lukaku breekt alles", klinkt het. De roze sportkrant is evenwel vooral onder de indruk door zijn statistieken in zijn eerste maanden bij Inter. "Lukaku heeft de cijfers van een fenomeen."

Ook Tuttosport schuwt de grote woorden niet en heeft het over een 'ontembare Lukaku'. "De hoofdrolspeler van de topper was de Belg, die Napoli met een brace een nederlaag toediende. In samenwerking overigens met Martinez, die het derde doelpunt op zich nam."

Bij TuttoMercatoWeb tot slot, onderstreept men een indrukwekkende statistiek. Na 18 speeldagen is Lukaku met 14 goals de beste topschutter bij Inter sinds de invoering van het driepunten-systeem. Het vorige record stond op naam van Christian Vieri, die in 2000 aan 13 treffers zat na 18 speeldagen.

LEES OOK: Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Lukaku is de beste Belgische spits ooit ...

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

43
43
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

11
11
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

142
142
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

88
88
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

372
372
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

196
196
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

301
301
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

261
261
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

638
638
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

595
595
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

83
83
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

223
223
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

82
82
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

110
110
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

63
63
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

323
323
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

387
387

Meer sportnieuws