Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

door
Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

Thibaut Courtois maakte afgelopen weekend al indruk bij Real Madrid, maar ook Romelu Lukaku is uitstekend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De spits toonde zich maandagavond opnieuw van goudwaarde bij Internazionale. Met twee doelpunten leidde hij zijn ploeg naar een 1-3-zege op het veld van SSC Napoli.


Door de overwinning blijft Inter de leidersplaats delen met Juventus, bovendien sprong Lukaku weer over Cristiano Ronaldo naar de tweede plaats in de topschuttersstand. In de Italiaanse pers wordt hij dan ook langs alle kanten bejubeld. Zo heeft Corriere dello Sport het bijvoorbeeld over een 'verwoestende Lukaku'. "Een buitengewone 'brace' (twee goals in één wedstrijd, red.) van de Belg en doelpunt van Lautaro Martinez, houden Inter en Conte in het spoor van Juve en Sarri. Voor Inter was het de eerste zege op Napoli sinds 1997."

Bij La Gazzetta dello Sport geeft men onze landgenoot met 8 op 10 een even hoge beoordeling als Ronaldo, die eerder op de dag een hattrick had gescoord. "Lukaku breekt alles", klinkt het. De roze sportkrant is evenwel vooral onder de indruk door zijn statistieken in zijn eerste maanden bij Inter. "Lukaku heeft de cijfers van een fenomeen."

Ook Tuttosport schuwt de grote woorden niet en heeft het over een 'ontembare Lukaku'. "De hoofdrolspeler van de topper was de Belg, die Napoli met een brace een nederlaag toediende. In samenwerking overigens met Martinez, die het derde doelpunt op zich nam."

Bij TuttoMercatoWeb tot slot, onderstreept men een indrukwekkende statistiek. Na 18 speeldagen is Lukaku met 14 goals de beste topschutter bij Inter sinds de invoering van het driepunten-systeem. Het vorige record stond op naam van Christian Vieri, die in 2000 aan 13 treffers zat na 18 speeldagen.

LEES OOK: 'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Lukaku is de beste Belgische spits ooit ...

Meest recent

Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

39
39
Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Club NXT nam het in de halve finale van de Youth League op tegen Benfica. De jonkies van Club Brugge ...

27
27
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KAA Gent, maar voor de clash in de Champions ...

19
19
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

40
40
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

88
88
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

73
73
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

63
63
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

95
95
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

32
32
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

128
128
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

56
56
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

200
200
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

79
79
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

65
65
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

317
317
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

61
61
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

55
55
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

51
51
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

298
298
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

136
136
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

185
185
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

56
56
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

150
150

Meer sportnieuws