Met Didier Lamkel Zé valt er altijd wel wat te beleven, dat was ook woensdag weer te merken. Het Kameroense woelwater was ook op Sclessin weer sterk, maar deed de wedstrijd op het einde ontaarden in een vechtpartij door de spelers van Standard te gaan provoceren. Het is het zoveelste incident met Lamkel Zé, maar bij Antwerp blijven ze geduld met hem hebben.
Volgens ex-speler Alex Czerniatynski kan dat in zijn latere carrière wel een probleem gaan vormen. "Lamkel Zé vind ik een schitterende speler. Fenomenaal, maar hij heeft een probleem. Elke keer is het 'vanaf nu blijf ik kalm', maar twee matchen later is hij dat weer vergeten. Spijtig, want hij is zó goed. Komt hij op een dag bij een echte topploeg, vliegt hij bij zo'n gedrag naar de B-kern", waarschuwt hij in Het Laatste Nieuws.
Verder is Czernia wel onder de indruk van Antwerp. "Antwerp heeft alles. Hun potentieel op en naast het veld - en zelfs náást de selectie soms: wát een ploeg. En dan te bedenken dat een paar weken geleden de trainer nog bijna buiten lag... Sindsdien wonnen ze zo goed als alles, tegen topploegen bovendien. Mbokani zit in de vorm van zijn leven. Dat hij al 34 is? Ik speelde tot mijn 38. Ik vind dat hij de goede keuze maakte door niet naar Anderlecht te gaan. Als je ziet wat daar nu gebeurt..."
Jannick Lanckriet