'Anderlecht krijgt flinke domper voor bekerclash met Club'

2223
'Anderlecht krijgt flinke domper voor bekerclash met Club'

Franky Vercauteren moest tegen Charleror weer flink sleutelen aan zijn elftal en dat heeft alles te maken met de overvolle ziekenboeg bij Paars-Wit. Zo moest hij achterin opnieuw een beroep doen op de 17-jarigen Sardella en Kana door de blessures van Kompany en Sandler. Bij Anderlecht wachten ze dan ook vol ongeduld op hun terugkeer.

"Er zijn nog acht anderen ook. Neen, ik ga daar voorlopig niets over zeggen. We moeten écht elke match, elke dag zodanig werken aan het feit dat we niet weten wat is er vandaag, wat is er morgen en wat is er overmorgen", reageerde Vercauteren bij Het Laatste Nieuws op vragen over Sandler en Kompany.

"Kompany is hopelijk korte termijn, maar ik kan daar geen tijd op plakken. Sandler zullen we vanaf maandag zien. We hebben een beetje aan de lijn getrokken om hem beschikbaar te houden. Morgen volgt een consultatie bij de dokter en weten we hoe lang we hem kwijt zijn."

UPDATE 09/12

Het lijkt erop dat Anderlecht er niet op moet rekenen dat Vincent Kompany fit geraakt voor het bekertreffen met Club Brugge. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat we hem niet moeten verwachten voor die wedstrijd. Logischerwijs zou hij er dus ook komend weekend tegen Standard niet bij lopen.

Net als Philippe Sandler overigens, die onder het mes moet. De Nederlander zal hierna twee maanden out zijn. Paars-Wit kreeg ook wel enkele opstekers, want zo zou Chadli wél fit geraken voor Standard en Club. Bij de Rouches zullen Carcela en Mpoku er dan weer niet bij zijn, door hun rode kaarten in Moeskroen.

LEES OOK: Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Een flinke domper voor Anderlecht?

Meest recent

'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

23
23
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

15
15
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

38
38
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

40
40
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

57
57
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

48
48
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

252
252
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

44
44
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

54
54
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

259
259
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

244
244
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

203
203
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

158
158
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

103
103
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

194
194
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

252
252
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

117
117
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

141
141
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

167
167
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

241
241
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

420
420
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

115
115

Meer sportnieuws