WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 17 in de Jupiler Pro League begint met een mooie affiche, want Antwerp ontvangt vrijdag op de Bosuil KV Mechelen. De op twee na taaiste thuisclub tegen het tweede beste elftal op verplaatsing, dat kan alleen maar vuurwerk geven. Vermits beide teams bovendien in de top vijf kamperen wat gemaakte doelpunten betreft, maar terwijl wel het meeste tegengoals slikten van alle ploegen in de linkerkolom, rekenen wij erop dat de netten minstens vier keer zullen trillen. Een bet die ons 2,48x onze inzet oplevert.



Op zaterdag neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen Moeskroen. De ijzeren defensie van Blauw-Zwart werd in Fort Jan Breydel nog maar drie keer geklopt, alleen Anderlecht, Genk en Standard vonden een gaatje. Moeskroen kon in haar laatste vier duels echter zelf telkens minstens tweemaal scoren, waarvan twee keer buitenshuis – zij het in Oostende en ... Cercle. Als Les Hurlus opnieuw mogen juichen in Brugge en Club zelf ook scoort, wat toch de verwachting is, vermenigvuldigen we ons inleggeld 2,23x.

Later op de avond verschuift alle aandacht richting Limburg en de geladen derby tussen KRC Genk en STVV, waarvan we in de eerste plaats hopen dat ze dit keer wél volledig afgewerkt kan worden. Voor het overige hebben we vooral oog voor een opmerkelijke statistiek van Yohan Boli. De spits van de Kanaries stond nu al zes uitmatchen op rij op het scorebord, de laatste keer dat hij niet trefzeker was op verplaatsing dateert van midden augustus op Antwerp. Als Boli die lijn in Genk doortrekt, is dat 3,70x onze inzet waard.



Tussendoor wordt er in Mambourg afgetrapt tussen Charleroi en Waasland-Beveren. Dé ploeg in vorm tegen de voorlaatste en op papier dus een eitje voor de Zebra’s, al heeft het sterke counterelftal het voor eigen publiek altijd moeilijker dan buitenshuis. Charleroi kon zo in het Zwarte Land alleen tegen Antwerp en Genk, twee teams die zelf moesten komen, meer dan één keer scoren. Waasland-Beveren is echter ook geen doelpuntenmachine en dus gokken wij op maximaal één treffer, wat ons 4,20x onze bet opbrengt.

Op zondag krijgt Anderlecht aan de kust de kans om de kater van Kortrijk door te spoelen tegen KV Oostende. De ex-club van voorzitter Marc Coucke verkeert in een miserabele vorm, waarbij het in vier van haar laatste vijf duels de nul niet van het bord kon vegen. Anderlecht presteert op dat vlak ook wisselvallig, al is het toch vooral de offensieve onmacht die vaak pijn doet aan de ogen. Wij kunnen ons dan ook best voorstellen dat niet allebei de ploegen zullen scoren, een weddenschap die 2,23x onze inzet waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op weinig doelpunten in Charleroi en Oostende en opnieuw een goal op verplaatsing voor Boli, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 35x onze inzet oplevert!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

Denkt u dat Anderlecht wint op het veld van Oostende?

Meest recent

‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

31
31
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

12
12
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

43
43
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

224
224
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

176
176
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

131
131
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

381
381
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

256
256
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

278
278
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

61
61
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

624
624
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

199
199
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

110
110
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

413
413
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

199
199
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

636
636
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

80
80
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

125
125
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

390
390
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

270
270
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

562
562
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

229
229
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

670
670

Meer sportnieuws