'Balotelli bezorgt Club Brugge serieuze transferdomper'

door
'Balotelli bezorgt Club Brugge serieuze transferdomper'

Mbaye Diagne zat sinds zijn fratsen in Parijs niet meer in de kern van Club Brugge. De aanvaller zat ook niet in de kern tegen Galatasaray, maar hij trok wel naar Turkije om er met het bestuur van de Turkse topclub te praten. Diagne sprak ook met de pers.

De kans lijkt zeer groot te zijn dat Diagne Blauw-Zwart in januari via de achterdeur verlaat. Diagne haalde uit naar Philippe Clement. "Ik heb een slechte relatie met Clement. Ik koos Club Brugge in plaats van Anderlecht om in de Champions League te kunnen spelen, maar ik kreeg niet de speeltijd die ik gehoopt had. Ik wil in januari terugkeren naar Galatasaray", aldus de spits aan de Turkse pers.

Dan zullen Club en Galatasaray wel een financieel akkoord moeten vinden, want Club betaalde immers 3,35 miljoen euro om de speler te huren. In Brugge zullen ze wellicht willen meewerken om zo in januari een andere diepe spits aan te trekken. Maar daarnaast zou de trainer van Galatasaray, Fatih Terim, niet staan te springen om Diagne terug te verwelkomen. Enkel bij een vertrek van aanvaller Andone zou de Turkse topclub de Senegalees terughalen, zo meldt Anjasspor.

UPDATE 28/11

De kansen van een rentree van Diagne naar Galatasaray zijn al wat geslonken. Het Italiaanse Calciomercato meldt namelijk dat niemand minder dan Mario Balotelli dichtbij een overstap staat naar de Turkse topclub. Balotelli staat momenteel onder contract bij Brescia, maar daar maakt hij zich stilaan onmogelijk. Naast Galatasaray willen ook clubs uit de MLS, China en het Midden-Oosten hem een reddingsboei toewerpen.

JOUW MENING TELT:
Moet Club Brugge Diagne een tweede kans geven?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

55
55
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

16
16
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

30
30
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

81
81
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

150
150
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

595
595
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

87
87
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

375
375
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

84
84
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1138
1138
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

669
669
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

475
475
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1666
1666
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

714
714
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

631
631
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

509
509
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

215
215
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

146
146
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

191
191
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

568
568
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

420
420
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws