'David Beckham wil Anderlecht beroven van droomtransfer'

door
'David Beckham wil Anderlecht beroven van droomtransfer'

Enkele weken geleden was er het nieuws dat RSC Anderlecht Nacer Chadli wil kopen. De 30-jarige Rode Duivel doet het zeer goed, maar het beloven zeer zware onderhandelingen te worden voor Michael Verschueren. 

Volgens Het Laatste Nieuws is AS Monaco niet happig om nu al te praten over een transfer en de Monegasken houden de boot af. Zij zien het graag gebeuren dat Chadli indruk maakt bij Anderlecht en bij een EK-selectie kan hij nog meer waard zijn. 

Monaco betaalde zelf 12 miljoen euro voor Chadli, die een verlengd verblijf bij Anderlecht niet uitsluit, en wil dat bedrag wellicht recupereren. Anderlecht zou om en bij de 8 miljoen euro op tafel willen leggen.

UPDATE 19/11

Zoals gezegd lijkt AS Monaco niet meteen te willen meewerken aan een transfer, en daar is een goede reden voor: geld. Van andere clubs kunnen de Monegasken namelijk meer poen ontvangen voor de Rode Duivel. Al zeker wanneer het gaat om een club uit de MLS.

En zo houdt er naar verluidt een club de situatie van Chadli in de gaten. Niemand minder dan het Inter Miami van David Beckham zou namelijk interesse vertonen in de winger van Anderlecht. Van een concrete aanbieding is tot op heden echter geen sprake bij Tuttomercatoweb.

LEES OOK: 'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Zal Anderlecht zijn slag hier thuis halen?

Meest recent

Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

86
86
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

84
84
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

32
32
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

74
74
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

52
52
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

39
39
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

98
98
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

63
63
'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

70
70
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

25
25
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

60
60
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

177
177
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

366
366
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

204
204
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

192
192
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

175
175
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

64
64
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1496
1496
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

51
51
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

50
50
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

358
358
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

145
145
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

211
211
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

257
257

Meer sportnieuws