KRC Genk kent geen makkelijke zoektocht naar een nieuwe coach. Geen Wouter Vrancken, wellicht geen Bernd Storck en ook Marc Brys lijkt niet langer een piste te zijn. STVV-baas Takayuki Tateishi is tevreden over zijn trainer.
"Er is een discussie geweest tussen Marc en het bestuur. Over onze visie. Dat is echter uitgeklaard en we zitten weer op dezelfde golflengte”, aldus de Japanse CEO aan TV Limburg.
"Marc is een goed mens, een sterk karakter. En we gaan samen voor ons project. We geloven dat we er dit seizoen nog iets moois van kunnen maken. De interesse van Genk? Als er een club is die Brys wil weghalen en hij wil die stap zetten, dan zal hij ons wel contacteren.”
Er is vooral veel te doen over de Zuid-Koreaan Lee Seung-Woo, ex-FC Barcelona, die Brys niet kan overtuigen. Het bestuur ziet dat graag anders. "Elke profspeler heeft een aanpassingsperiode nodig. Aanvallende spelers hebben iets uniek waardoor dat langer kan duren."
🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:
Zal Genk zich nog officieel gaan melden voor Brys?
Claudio Reulens