'Bayern stuurt Wenger door, opvallende alternatief op tafel'

door
'Bayern stuurt Wenger door, opvallende alternatief op tafel'

Bayern München leed afgelopen weekend een bijzonder pijnlijke 5-1-nederlaag tegen Eintracht Frankfurt en dat was voor de Duitse kampioen het sein om trainer Niko Kovac op de keien te zetten. De zoektocht naar een vervanger is al volop ingezet en al snel dook ook de naam van Jose Mourinho op.


Maar de Portugees zal zeker niet de nieuwe coach van Bayern worden, stelt The Guardian. Voorzitter Uli Hoeness zou ronduit tegen de komst van Mourinho zijn en Bayern focust zich dan ook op andere kandidaten. Vier trainers zouden wél nog op het verlanglijstje te zijn. Daarvan zou Arséne Wenger zowaar de belangrijkste optie zijn.

Volgens BILD zouden de gesprekken met de ervaren Fransman inmiddels al opgestart zijn. Wenger maakte jarenlang naam bij Arsenal, waar hij in 2018 afzwaaide. Hij leek toen met trainerspensioen te gaan en was vooral actief als analist. Maar enkele maanden geleden liet hij al verstaan dat hij een terugkeer wel zag zitten.

UPDATE 07/11
Bayern München ondertussen gesproken met Wenger. Maar uiteindelijk heeft de clubleiding van de Rekordmeister verrast door zich toch terug te trekken: er is besloten niét met Wenger in zee te gaan, ook al wilde de Fransman zelf graag wel. Dat besluit zou zijn genomen door beleidsbepaler Karl-Heinz Rummenigge.

Der Rekordmeister zou nu een opmerkelijk alternatief overwegen. Zo zou het niet uitgesloten zijn dan interim-coach Hansi Flick langer aangesteld zal blijven. Op die manier zou hij dan een soort van tussenpaus worden en de weg vrij maken om na het seizoen een poging te wagen bij Erik ten Hag (Ajax) of Thomas Tuchel (PSG).

LEES OOK: ‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

Wenger was geen geschikte coach voor Bayern ...

Meest recent

Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

2
2
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

6
6
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

25
25
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

46
46
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

65
65
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

134
134
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

183
183
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

76
76
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

243
243
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

222
222
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

33
33
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

129
129
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

203
203
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

310
310
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

201
201
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

246
246
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

355
355
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

489
489
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

312
312
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

107
107
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

65
65
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

85
85
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

81
81
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

47
47

Meer sportnieuws