'Bayern stuurt Wenger door, opvallende alternatief op tafel'

door
'Bayern stuurt Wenger door, opvallende alternatief op tafel'

Bayern München leed afgelopen weekend een bijzonder pijnlijke 5-1-nederlaag tegen Eintracht Frankfurt en dat was voor de Duitse kampioen het sein om trainer Niko Kovac op de keien te zetten. De zoektocht naar een vervanger is al volop ingezet en al snel dook ook de naam van Jose Mourinho op.


Maar de Portugees zal zeker niet de nieuwe coach van Bayern worden, stelt The Guardian. Voorzitter Uli Hoeness zou ronduit tegen de komst van Mourinho zijn en Bayern focust zich dan ook op andere kandidaten. Vier trainers zouden wél nog op het verlanglijstje te zijn. Daarvan zou Arséne Wenger zowaar de belangrijkste optie zijn.

Volgens BILD zouden de gesprekken met de ervaren Fransman inmiddels al opgestart zijn. Wenger maakte jarenlang naam bij Arsenal, waar hij in 2018 afzwaaide. Hij leek toen met trainerspensioen te gaan en was vooral actief als analist. Maar enkele maanden geleden liet hij al verstaan dat hij een terugkeer wel zag zitten.

UPDATE 07/11
Bayern München ondertussen gesproken met Wenger. Maar uiteindelijk heeft de clubleiding van de Rekordmeister verrast door zich toch terug te trekken: er is besloten niét met Wenger in zee te gaan, ook al wilde de Fransman zelf graag wel. Dat besluit zou zijn genomen door beleidsbepaler Karl-Heinz Rummenigge.

Der Rekordmeister zou nu een opmerkelijk alternatief overwegen. Zo zou het niet uitgesloten zijn dan interim-coach Hansi Flick langer aangesteld zal blijven. Op die manier zou hij dan een soort van tussenpaus worden en de weg vrij maken om na het seizoen een poging te wagen bij Erik ten Hag (Ajax) of Thomas Tuchel (PSG).

LEES OOK: Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Wenger was geen geschikte coach voor Bayern ...

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

0
0
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

26
26
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

26
26
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

54
54
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

26
26
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

315
315
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

115
115
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

73
73
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

200
200
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

261
261
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

244
244
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

89
89
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

444
444
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

92
92
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

266
266
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

240
240
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

218
218
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

518
518
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

593
593
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

428
428
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws