Lokeren leeft weer: "Groep hangt geweldig aan mekaar"

door
Lokeren leeft weer:

KSC Lokeren had gehoopt om meteen mee te doen voor de titel in 1B, maar de Waaslanders begonnen dramatisch aan het seizoen. De ploeg van Glen De Boeck lijkt zich echter te herpakken. De afgelopen weken werden steeds meer punten geraapt, zaterdag werd ook Beerschot over de knie gelegd.


En dat doet natuurlijk het beste verhopen voor de tweede periode. Coach Glen De Boeck wrijft zich alvast in de handen. "De groep hangt geweldig aan elkaar. Iedereen wil voor mekaar strijden en dat is heel belangrijk. De voorbije weken kregen we wel wat goals binnen op stilstaande fases, maar daar hadden we tegen Beerschot ook een antwoord op", klonk het bij Proximus 11.

De Boeck is er dan ook van overtuigd dat Lokeren iets kan forceren in de tweede periode. "Als het allemaal meezit, dan is Lokeren gewoon een leuke ploeg. In 1B hangen alle teams sterk aan mekaar. We hebben niet de beste kern en we zullen niet alle matchen winnen, maar deze ploeg zal er wel voor strijden."

LEES OOK: Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Denkt u dat Lokeren tot het einde zal meestrijden voor de tweede periodetitel?

Meest recent

Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

7
7
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

89
89
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

149
149
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

35
35
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

382
382
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

292
292
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

123
123
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

419
419
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

405
405
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

70
70
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

308
308
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

556
556
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

189
189
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

230
230
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

306
306
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

303
303
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

367
367
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

551
551
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

191
191
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

305
305
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

504
504
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

389
389
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

208
208
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

453
453
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

350
350

Meer sportnieuws