Wenger maakt zich op voor terugkeer als trainer

door
Wenger maakt zich op voor terugkeer als trainer

Arsène Wenger is nu al een tijdje trainer af na zijn lange periode als eindverantwoordelijke bij Arsenal. De Fransman kreeg de afgelopen tijd meerdere aanbiedingen, maar zei telkens 'nee'. Nu maakt hij zich echter op een comeback als clubtrainer.


In gesprek met persbureau AFP vertelt hij waarom het zo lang duurde alvorens hij wou terugkeren. "Ik heb tot nu alle aanbiedingen afgewezen, omdat we in de familie een aantal ziekteproblemen hadden. De aanbiedingen kwamen altijd op een moment dat ik het niet kon accepteren, of niet wilde accepteren."

Le Professeur is nu echter klaar voor zijn rentree, al staat daar wel een voorwaarde tegenover. Zo sluit hij een functie van bondscoach op voorhand uit. "Ik kies liever voor clubvoetbal. Voor mij is het een beetje een parttime functie bij een nationaal elftal, ongeveer tien wedstrijden per jaar. Ik ben gewend aan 60 wedstrijden per jaar, dus ik ben er nooit echt een fan van geweest."

LEES OOK: Arsenal deelt Manchester City ferme tik uit

Wenger heeft alleen maar te verliezen bij een comeback ...

Meest recent

Antwerp baalt enorm: "Ik heb geen magisch recept"

Royal Antwerp FC speelde een goede wedstrijd tegen Club Brugge. Ze verdienden altijd een punt en ...

39
39
Club ziet speler uitvallen: "Lijkt een zware blessure"

Club Brugge won met 0-1 op het veld van Royal Antwerp FC, maar dat was niet verdiend. De Great Old ...

98
98
Arsenal deelt Manchester City ferme tik uit

In de Premier League lijkt Liverpool dit seizoen geen titelkandidaat meer te zijn. Het niveau is ...

26
26
PSV maakt statement en laat Feyenoord verweesd achter

Ajax redde het vel van trainer John Heitinga door met 2-3 te winnen van FC Twente en kon zo met ...

37
37
Leko vol lof na demonstratie van AA Gent tegen Standard

AA Gent kende een avond om nooit meer te vergeten. Het 125-jarige bestaan van de club werd danig ...

65
65
KV Mechelen vs Lierse: Rivaliteit bereikt kookpunt

Dinsdagavond trilt Achter De Kazerne op zijn grondvesten. KV Mechelen en Lierse kruisen de degens in ...

152
152
Club wint, Antwerp bloedt: toekomst Wils aan zijden draadje

Club Brugge heeft op de Bosuil een felbevochten overwinning geboekt tegen Antwerp. De West-Vlamingen ...

141
141
Bekersprookje in Lotto Park? Amateurclub stunt op voorhand

Dinsdagavond wordt er geschiedenis geschreven in Ninove. De club uit eerste nationale trekt voor ...

254
254
Dender leeft op hoop en wacht nu wel heel 'pikant' duel

Het seizoen verloopt rampzalig voor Dender. Na 12 speeldagen in de Jupiler Pro League prijken de ...

41
41
Godts is weer God bij Ajax: geplaagde topclub veert recht

Ajax heeft eindelijk weer aangeknoopt met een overwinning buitenshuis — en dat op ...

30
30
Topper Antwerp–Club Brugge ontploft… op sociale media

De topper tussen Antwerp en Club Brugge is nog volop bezig, maar op sociale media is het al aan het ...

488
488
Tranen bij Benito Raman: spandoek raakt diep in Mechelen

Een pakkend moment in het AFAS Stadion. Ondanks het verlies van zijn vader kwam Benito Raman in ...

178
178
Max Dean slaat Gentse fans met complete verstomming

Hij stond bijna een jaar aan de kant, maar gisteravond zorgde Max Dean voor het soort moment waar ...

119
119
Frank Boeckx richt pijlen op Janssen, die gevat reageert

De spanning is te snijden op de Bosuil. Antwerp ontvangt Club Brugge in een topper die niet alleen ...

91
91
Jesper Fredberg zet Italiaanse revolutie door met RSCA-pion

Er broeit iets in Genua. Sinds Jesper Fredberg — vorig seizoen nog bij Anderlecht — de ...

213
213
Schalke 04 herrijst onder Miron Muslic: droom leeft

Schalke 04 lijkt eindelijk uit zijn coma te ontwaken. Waar Karel Geraerts vorig seizoen nog ten ...

166
166
Hayen verrast weer met basiself, Wils onder zware druk

Antwerp staat op de Bosuil voor een cruciaal testmoment. Stef Wils staat na een magere 2 op 18 zwaar ...

148
148
Vanderbiest gefrustreerd bij Malinwa: "Niets mee te maken"

Een tik in de slotminuut. KV Mechelen leek op weg naar een logische overwinning tegen OHL, maar ...

139
139
Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Sven Kums is weer even terug bij KAA Gent. De middenvelder is een icoon van de Buffalo’s en de ...

133
133
Standard Luik compleet afgemaakt: elf spelers gebuisd

Standard Luik kreeg tegen KAA Gent een pak voor de broek. De Rouches verloren met 4-0 en het oordeel ...

170
170
Yamal blijft Real uitdagen voor Clasico: alarm in Spanje

De Clasico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. Thibaut Courtois was ...

111
111
Mazzu officieel terug in JPL: OHL legt keuze uit

Felice Mazzu is de nieuwe hoofdtrainer van Oud-Heverlee Leuven, dat maakte de club op de ...

146
146
“Vergiftigd geschenk Wils, Overmars moet ingrijpen”

Royal Antwerp FC staat plots in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. Zondag staat de topper ...

211
211
Pijnlijke details blessure De Bruyne: “Schuld van Conte”

Kevin De Bruyne zette Napoli op weg naar een overwinning tegen Internazionale, maar de middenvelder ...

288
288
'Druk neemt stevig toe: Anderlecht beslist over Hasi'

RSC Anderlecht lijkt ook dit seizoen absoluut geen aanspraak te kunnen maken op een prijs. Een ...

529
529

Meer sportnieuws