RSC Anderlecht heeft er even moeten op wachten, maar Kemar Roofe lijkt definitief vertrokken te zijn bij zijn nieuwe werkgever. Tegen Sint-Truiden tekende aanvaller voor zijn eerste doelpunt in Paars-Witte loondienst.
La Dernière Heure ging luisteren bij de entourage van Roofe, en die twijfelden geen seconde over zijn meerwaarde voor
Anderlecht. De voorbije wedstrijden toonde hij die waarde aan, maar kon hij nog niet scoren. "Het was duidelijk dat Kemar snel zou gaan scoren," verklaarde Benoit Delaval, de conditietrainer die Marcelo Bielsa volgde van Lille OSC naar Leeds United, waar Roofe vorig seizoen speelde.
"In Engeland scoorde Kemar vaak in cycli ... Hij kende periodes zonder doelpunten waarna hij er opnieuw een paar in het mandje legde. Hij is mentaal sterk, hij raakt niet nerveus. Kemar twijfelt ook niet wanneer het eens minder begint te lopen." Het zijn allemaal maar positieve signalen voor Anderlecht dus.
LEES OOK:
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’