Bij Anderlecht is de tijd aangebroken om te oogsten. Onder Franky Vercauteren wil Paars-Wit dringend uitpakken met positieve resultaten. Het wordt spannend om te zien welke elf spelers de nieuwe T1 van Sporting zal laten opdraven tegen STVV.
La Dernière Heure gaat uit van een soort 3-4-3 systeem, maar dan wel met de nodige zekerheid op het centrale middenveld. Daar wordt het accent gelegd op controle en niet per sé het aanvallende. In deze formatie ligt een belangrijke rol weg voor de flankspelers op het viermansmiddenveld. Die zouden volgens de krant Alexis Saelemaekers en Nacer Chadli zijn.
"Vooraleer dit systeem goed zou kunnen draaien, zijn er meerdere ingrediënten nodig. Maar het belangrijkste zijn flankspelers die veel kilometers kunnen afleggen en ook defensief werk opknappen. Op links wordt dat wellicht Chadli, die dergelijke positie ook al invulde onder Roberto Martinez. Op rechts kan Saelemaekers zich opwerpen als de perfecte kandidaat voor deze vacature."
LEES OOK:
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’