De laatste drie wedstrijden behoorde Samir Nasri niet tot de selectie van Anderlecht. Een vervelende spierblessure en een angina hielden de Fransman buiten strijd. Daarnaast kampt Nasri ook nog met een fysieke achterstand.
Hoe dan ook, de tijd om de schitteren is aangebroken. Zo groot de verwachtingen waren tijdens zijn komst deze zomer, zo grijs voetbalde Nasri voorlopig bij
Anderlecht. Zijn makelaar Alain Migliaccio breekt een lans voor hem. "Anderlecht is nog niet top, Samir evenmin, maar het voetbal is vaak wel bevredigend, toch?" verklaarde hij aan Het Laatste Nieuws.
"Wel, dan komt het wel in orde, hoor. Het is zeker niet zo dat we spijt hebben van onze keuze omdat het minder loopt. Samir is bijzonder gelukkig in Brussel. (lacht) En mocht hij nu nog wat meer kunnen spelen..." aldus Migliaccio. Tegen Beerschot mag Nasri die mooie woorden alvast gaan bewijzen.
LEES OOK:
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’