'Mertens kan Napoli verlaten met absolute toptransfer'

door
'Mertens kan Napoli verlaten met absolute toptransfer'

Dries Mertens toont zich ook dit seizoen van goudwaarde voor SSC Napoli en is goed op weg om Diego Maradona voorbij te steken op de all time topschutters-ranking van de club. Maar het valt af te wachten of de aanvaller ook volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het San Paolo-stadion. Zijn contract in Napels loopt komende zomer immers af.


En het is nog maar de vraag of die overeenkomst verlengd zal worden. De club zou volgens CalcioMercato een voorstel op tafel hebben gelegd. Het zou gaan om een contract tot 2022, goed voor een jaarsalaris van zo'n 4 miljoen euro. Ongeveer gelijk aan zijn huidige loon, maar de bonussen in het nieuwe contract zouden veel hoger liggen. Maar Mertens zou het voorstel voorlopig zelf naast zich hebben neergelegd.

De Rode Duivel zou immers eerst willen afwachten welke andere interessante aanbiedingen er binnen komen. Op zijn 32ste is het voor de Leuvenaar wellicht één van zijn laatste kansen om een grote financiële slag te slaan of om zijn kans te wagen in een andere topcompetitie. Want ook een verhuis naar een andere grote Europese competitie is niet uitgesloten.

Bij The Express weet men dat Chelsea en Manchester United in het verleden al interesse toonden en wel eens opnieuw in actie kunnen schieten indien de aanvaller straks transfervrij op de markt komt. Bij die clubs zou hij allicht wel maar voor één seizoen kunnen tekenen, terwijl zekerheid op langere termijn toch ook een rol speelt.

LEES OOK: 'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Mertens is te lang bij Napoli gebleven ...

Meest recent

Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

3
3
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

33
33
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

282
282
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

100
100
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

76
76
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

149
149
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

23
23
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

325
325
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

69
69
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

188
188
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

359
359
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

253
253
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

388
388
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

383
383
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

44
44
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

109
109
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

287
287
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

53
53
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

112
112
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

245
245
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

328
328
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1246
1246
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

64
64

Meer sportnieuws