Dries Mertens heeft het tweeluik met de Rode Duivels meer dan goed verteerd. Met twee doelpunten leidde hij SSC Napoli zaterdagavond naar een driepunter tegen Sampdoria. Zijn eerste treffer vierde de pocket-aanvaller weliswaar op een opmerkelijke manier.
De Leuvenaar stak immers de bal onder zijn truitje, een gebaar dat door voetballers doorgaans gebruikt wordt om een toekomstige kindje aan te kondigen. Maar Mertens zette iedereen gewoon op een dwaalspoor. Via Instagram liet hij later op de avond weten dat hij hiermee gewoon wat wou spotten. "Ik droeg de goal op aan mijn vriend Dolly, die een buik heeft als een bal", klonk het.
Maar ondertussen draaide de geruchtenmolen al op volle toeren en werd bij diverse media gespeculeerd over een zwangerschap bij vrouwlief Kat Kerkhofs. Die zette haar man dan ook op zijn plaats met een reactie op zijn Instagram-post. "En de award voor meest misleidende viering gaat naar Mister Mertens", reageerde ze gevat.
Dit bericht bekijken op InstagramPOLL: Geslaagde grap?
<meer over
Vandaag 25 Januari 2021
- teaser
- compact
![]()
RSCA grijpt drastisch in om Play-off I te halen
Vrijdagavond liet RSC Anderlecht opnieuw twee duren punten liggen. Ondanks de paars-witte dominantie ...
221![]()
MERCATO LIVE: Chelsea ontslaat Lampard, Benson grof wild
Hoewel de zomerse transferperiode dit seizoen tot begin oktober duurde, wordt ook in tijdens de ...
631![]()
Opvolgers voor Diatta: 10 wingers voor Club Brugge
Emmanuel Dennis zit tegen KRC Genk weer in de selectie, terwijl het naar alle verwachting Charles De ...
1771![]()
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp strikt fraaie aanwinst, vertrek Dennis in de maak'
De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de ...
26![]()
"Vercauteren zet zijn relatie met de kleedkamer al onder druk"
Frank Vercauteren is een goede trainer, maar de coach kent moeilijke tijden bij Royal Antwerp FC. De ...
198![]()
'Belgische interesse voor Bakkali, maar er is één probleem'
Bij RSC Anderlecht willen ze nog een aantal spelers van de hand doen. Eén van hen is Zakaria ...
213![]()
'Chelsea zet Lampard op straat, vervanger staat klaar'
Het wordt van kwaad tot erger bij Chelsea: gisteren verloren de Blues met 2-0 van Leicester City en ...
275![]()
Kompany ziet twee spelers wellicht terugkeren tegen Moeskroen
Vincent Kompany laat RSC Anderlecht goed spelen. Paars-Wit geeft al weken amper kansen weg en ...
143![]()
'Ronald Koeman krijgt geen cent van Barcelona'
FC Barcelona gaat steeds beter spelen, al verloren de Catalanen onlangs wel de finale om de ...
147![]()
'STVV vindt vervanger voor Garcia'
Pol Garcia heeft zijn laatste match voor STVV gespeeld. De Spaanse verdediger verlaat de club en ...
91![]()
'AA Gent weigert bod van 12 miljoen euro'
Bij AA Gent willen ze deze week mogelijk nog versterking halen, maar de kans bestaat ook dat er nog ...
435![]()
Vier clubs leggen bod neer bij Antwerp voor Benson
Bij Royal Antwerp FC staat er deze week nog heel wat te gebeuren. De Great Old gaat nog een aantal ...
436![]()
Club tegen de rest: Brugse suprematie aangetoond
Club Brugge lijkt na zondag alweer stevig op weg naar een nieuwe Belgische landstitel. In de topper ...
636![]()
'Twist in Vranjes-saga, huiswerk RSCA bijna afgerond'
RSC Anderlecht rondde zaterdag de komst van Jacob Bruun Larsen af, de Deense flankaanvaller werd ...
189![]()
'KV Kortrijk stunt met komst City-middenvelder'
KV Kortrijk leed afgelopen weekend een pijnlijke derby-nederlaag tegen Cercle Brugge, en moeten De ...
335![]()
Anderlecht start de week met verwachte transfer
Anderlecht is deze maand al zeer actief geweest op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe ...
333![]()
'Club Brugge zet licht op groen voor transfer Dennis'
Club Brugge maakte zondagmiddag indruk en zette op eigen veld een statement neer door met 3-2 te ...
732![]()
Engeland gek van Tielemans: "Hij kan naar elke club ter wereld"
Ook afgelopen weekend deden weer een aantal Rode Duivels van zich spreken op de Europese velden. In ...
334Gisteren 24 Januari 2021
![]()
Brys ziet ondanks zware nederlaag lichtpunt
OH Leuven had zondagavond naar de derde plaats kunnen wippen, dankzij de nederlaag van Antwerp ...
114![]()
Vanhaezebrouck waarschuwt: "Het is een rare competitie"
AA Gent had de voorbije weken amper twee op twaalf gepakt, maar zondagavond heeft het zich in stijl ...
474![]()
'Club Brugge nog steeds in de running voor deal met Man Utd'
Nadat het eerder al Siebe Schrijvers naar OH Leuven zag vertrekken, nam Club Brugge deze week ook ...
383![]()
Speciale statistiek bewijst dat JPL spannender dan ooit is
De Jupiler Pro League is inmiddels 23 speeldagen ver en zowat alles ligt nog open. Club Brugge lijkt ...
313![]()
Atletico rekent af met Valencia en breidt kloof in La Liga weer uit
Atletico Madrid heeft zijn voorsprong als koploper in La Liga weer wat verder uitgebreid. Tegen ...
72![]()
OHL laat derde plaats liggen na ruime nederlaag tegen AA Gent
OH Leuven had zondagavond de derde plaats kunnen pakken, maar het heeft die kans laten liggen. De ...
221![]()
Lang dankt Clement voor uitstekende prestaties
Club Brugge is opnieuw bezig om zich te manifesteren als de dominante kracht in de Jupiler Pro ...
777![]()
Vanhaezebrouck pakt uit met opvallende en succesvolle zet (🎥)
AA Gent is in Leuven op zoek naar drie punten, want het pakte de voorbije weken amper twee op twaalf ...
310![]()
Lommel zet scheve situatie recht tegen RWDM en zorgt voor doelpuntenrecord in 1B
Dit weekend werd na een pauze van een maand de competitie in 1B hervat en dat gebeurde meteen met ...
179![]()
Charleroi penalty ontnomen? "Er is al voor minder gefloten"
Zondag heeft het nodige spektakel opgeleverd in de Jupiler Pro League, met onder meer ...
192![]()
'Charleroi aast op verdediger uit de Ligue 1'
Charleroi was dit seizoen alweer uitstekend begonnen, maar de laatste weken lijkt de mot er wat in ...
49![]()
Klauss eerste keer belangrijk voor Standard: "Heel blij"
Standard blijft zijn zegereeks maar verderzetten. Het pronkt al met een twaalf op twaalf nadat ...
191![]()
'KRC Genk vindt akkoord met FC Nürnberg'
Een jaar geleden haalde KRC Genk Mats Daehli voor 2,5 miljoen euro weg bij het Duitse St. Pauli. De ...
444![]()
Deschacht lijkt beslissing te hebben genomen over zijn toekomst
Olivier Deschacht is 40 jaar en kent een goed seizoen bij Zulte Waregem. Essevee wil hem nog langer ...
1087![]()
Rouches zijn Zebra's de baas na spektakelrijke topper
Na een intense, spannende een spektakelrijke topper heeft Standard thuis de maat genomen van een ...
232