KV Kortrijk haalt nog eens uit en strikt veelbelovende aanvaller

door
KV Kortrijk haalt nog eens uit en strikt veelbelovende aanvaller

De transferperiode nadert stilaan zijn laatste week en dus zijn heel wat clubs nog op zoek naar hun laatste versterkingen van de zomer. Zo lijkt KV Kortrijk ondanks een meer dan degelijke zeven op twaalf en een knappe 4-2-zege tegen Anderlecht afgelopen weekend nog naar offensieve versterking te zoeken.

Die zoektocht heeft de Kerels naar de Premier League geleid, want volgens Het Laatste Nieuws wil Kortrijk een spits weghalen bij Everton. Fraser Hornby zou zelfs al op bezoek geweest zijn in de accomodaties van Kortrijk, nu is het aan de speler om te beslissen of hij het ziet zitten om een jaar op huurbasis in het Guldensporenstadion te gaan spelen.

De 19-jarige Hornby speelde de voorbije seizoenen bij de U23 van Everton. In het A-elftal kwam hij tot dusver één keer in actie. In december 2017 mocht hij opdraven in een Europa League-wedstrijd tegen Apollon Limassol. Vorig seizoen scoorde hij vijf keer in zestien matchen voor Everton U23.

UPDATE 27/08

KV Kortrijk heeft zijn gewenste aanvaller te strikken. De club maakte namelijk bekend dat Fraser Hornby de club komt versterken. Volgens Het Nieuwsblad betreft het een uitleenbeurt mét aankooptie. Een fraaie transfer van de Kerels met de Schotse jeugdinternational en speler van Everton FC.

LEES OOK: Standard behoudt foutloos rapport, nieuwe nederlaag KVK

Goeie transfer?

Meest recent

Standard behoudt foutloos rapport, nieuwe nederlaag KVK

Binnen minder dan een maand barst het nieuwe seizoen in het Belgische voetbal in alle hevigheid los. ...

28
28
Drama Real: buitenaardse actie Courtois voorkomt totale afgang

Op het WK voor clubs streden Real Madrid en Paris Saint-Germain woensdagavond voor het tweede ...

11
11
'Miljoenenjacht Anderlecht: vijf publiekslievelingen in etalage'

RSC Anderlecht toonde zich deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is ...

349
349
Genk verliest steunpilaar: "Vertrek niet meer dan normaal"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

558
558
'Vuurwerk in Londen: supertransfers Tottenham en Arsenal'

De eerste grote transferdeals van de zomermercato zijn inmiddels afgerond, maar er worden in de ...

60
60
‘Club Brugge stunt: JPL-ster voor habbekrats binnen’

Een buitenkansje in de maak? Blauw-Zwart lijkt te kunnen profiteren van een zeldzaam dipje bij een ...

754
754
Straffe transfer Westerlo: "Zeker 6 JPL-clubs geïnteresseerd"

Vorig seizoen kon Westerlo de verwachtingen opnieuw niet helemaal inlossen. Ondanks een talentvolle ...

70
70
'Anderlecht keihard: ook deze 3 spelers moeten weg'

Het is voor Anderlecht al een zeer drukke transferzomer geweest. De moeizame play-offs van vorig ...

411
411
RWDM vindt versterking en ziet goalgetter vertrekken

Het zijn alweer bewogen maanden geweest bij RWDM. De club greep op dramatische wijze naast ...

60
60
'Kassa Antwerp ontploft na dubbele transferwending'

Bij Antwerp zien ze deze zomer alweer heel wat spelers vertrekken. De club moet nog altijd de tering ...

742
742
'Club Brugge en co krijgen antwoord over Vuskovic'

Eén van de absolute sensaties in de Jupiler Pro League vorig seizoen was zonder twijfel Luka ...

418
418
'Cercle baalt: toptalent keert niet meer terug'

Bij Cercle Brugge bleef het tot dusver vrij stil op het vlak van transfers. De Vereniging heeft dus ...

208
208
'Club maakt Italianen helemaal gek in dossier-Jashari'

De kassa blijft deze zomer stevig rinkelen bij Club Brugge. Nadat eerder Maxim De Cuyper al voor een ...

1464
1464
Patro blijft gaan en shopt opnieuw bij Sporting Hasselt

Patro Eisden droomt van promotie naar de Jupiler Pro League en kwam daar vorig seizoen al zeer ...

72
72
AA Gent toont veerkracht en pakt late oefenzege

AA Gent wil het komend seizoen over een volledig andere boeg gooien na de tegenvallende resultaten ...

171
171
'Westerlo zit niet stil: volgende transfer in aantocht'

Bij KVC Westerlo zullen er nog de nodige transfers afgerond gaan worden. Onze redactie weet dat er ...

83
83
'PSV rondt duurste deal ooit af, Ajax laat vedette gaan'

Bij Ajax en PSV staat er ook heel wat te gebeuren. De twee teams staan op het punt om een transfer ...

173
173
'Louwagie geeft niet toe: AA Gent weigert eerste voorstel'

Bij AA Gent zijn ze volop bezig met het afromen van de spelerskern. Dat is nodig vooraleer ze in de ...

263
263
'Westerlo aan zet: grote deal met MLS-club op komst'

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

66
66
'Bijltjesdag bij Anderlecht: drie spelers moeten weg'

Bij RSC Anderlecht gaan ze nog een pak spelers van de 35 die mee zijn op stage laten afvloeien. Er ...

679
679
Club Brugge maakt volgende megadeal officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende uitgaande toptransfer afgerond. Blauw-Zwart maakte zopas het vertrek ...

544
544
'Zinho Gano op weg naar zeer verrassende transfer'

Zinho Gano speelt sinds een jaar voor Saudi-Arabië, waar hij uitkomt voor Al-Hazem. De ervaren ...

104
104
'Atalanta twijfelt: deal met Club Brugge of Anderlecht?'

De voorbije jaren groeide Atalanta uit tot een stabiele subtopper in de Serie A en ook vorig seizoen ...

965
965
KRC Genk pakt door en kondigt volgende transferdeal aan

KRC Genk heeft in principe deze zomer niet zoveel werk op de transfermarkt. Het rondde tot dusver ...

411
411
Cercle jubelt: revelatie blijft langer aan boord

Bij Cercle Brugge hielden ze deze zomer schoon schip, nadat vorig seizoen maar net de degradatie ...

68
68

Meer sportnieuws