De zestienjarige Riechedly Bazoer is in zijn nopjes met de overgang naar Ajax. De verdediger stond tot voor kort onder contract bij PSV, maar tekende dinsdag een overeenkomst met de Amsterdamse club.
"Ik voel me normaal en ik ben blij. Er is veel gepraat over mijn overstap in de media. Ik ben heel blij dat de knoop is doorgehakt. Het eerste half jaar mag ik geen wedstrijd spelen, kom ik gewoon trainen en volgend seizoen ga ik gewoon beginnen", kijkt Bazoer vooruit tegenover
AT5. Het jonge talent, dat ook in de belangstelling van Manchester City stond, legt uit waarom hij voor de ArenA heeft gekozen.
"Ik denk dat Ajax beter voor mijn ontwikkeling is. Ajax is ook een grote club. PSV is ook een grote club, maar ik denk dat ik me hier beter kan ontwikkelen. Het is in het verleden gebleken dat hier veel jeugdspelers de kans krijgen in het eerste elftal. Ik hoop dat ik dat ook kan doen. Uiteindelijk heb ik mezelf over de streep getrokken om hier te komen voetballen. Ik vind Ajax gewoon een mooie club", aldus Bazoer.