'Lukaku helpt Inter persoonlijk aan nieuwe toptransfer'

1216 stemmen
'Lukaku helpt Inter persoonlijk aan nieuwe toptransfer'

Nadat het dit weekend de beurt was aan La Liga en de Bundesliga, trekt volgende week ook de Italiaanse Serie A zich op gang. Het is dan onder meer uitkijken naar het debuut van Romelu Lukaku bij zijn nieuwe club Internazionale. Daar krijgt hij mogelijk nog het gezelschap van een oude bekende.

De algemene verwachting is dat coach Antonio Conte bij Inter zal spelen in zijn typische formatie met drie centrale verdedigers en enkel bezette flanken. Vooraan zou Lukaku dan een duo moeten vormen met het Argentijnse goudhaantje Lautaro Martinez. Maar mogelijk kiest Conte vooraan voor een drietand en krijgen die twee de steun van nog een topper. Sky Italia meldt namelijk dat Inter een persoonlijk akkoord heeft gevonden met Alexis Sanchez.

De Chileen deelde  bij Manchester United al de kleedkamer met Lukaku, maar kon zich daar nooit echt doorzetten. Op Old Trafford is Sanchez echter één van de grootverdieners en dus is de club hem liever kwijt dan rijk. De aanvaller zelf zou dan weer absoluut meer speelminuten willen vergaren en daarom is hij naar verluidt bereid om flink in te leveren. De onderhandelingen op clubniveau zouden inmiddels ook al lopen. Er wordt gemikt op een huurbeurt met een (al dan niet verplichte) optie tot koop.

UPDATE 20/08

Alexis Sanchez zou nu echt wel dichtbij een transfer naar Inter staan. Volgens Italiaanse media zou de medische keuring zelfs vandaag al gebeuren, waarna de laatste details zouden kunnen worden afgerond. Wie er alvast tevreden zal zijn met de komst van de Chileen is Romelu Lukaku.

Beide heren waren naar verluidt bij Manchester United al beste maatjes. De Rode Duivel zou bovendien ook zijn duit in het zakje hebben gedaan om Sanchez naar Inter te krijgen. Lukaku zou hem namelijk persoonlijke berichten hebben gestuurd om hem te overtuigen dat het daar beter is dan in Manchester.




LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Zal hij er bij Inter weer helemaal doorkomen?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

180
180
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

76
76
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

104
104
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

152
152
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

90
90
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

140
140
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

304
304
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

108
108
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

654
654
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

68
68
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

268
268
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

287
287
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

574
574
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

474
474
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

769
769
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

242
242
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

167
167

Meer sportnieuws