'Lukaku helpt Inter persoonlijk aan nieuwe toptransfer'

1216 stemmen
'Lukaku helpt Inter persoonlijk aan nieuwe toptransfer'

Nadat het dit weekend de beurt was aan La Liga en de Bundesliga, trekt volgende week ook de Italiaanse Serie A zich op gang. Het is dan onder meer uitkijken naar het debuut van Romelu Lukaku bij zijn nieuwe club Internazionale. Daar krijgt hij mogelijk nog het gezelschap van een oude bekende.

De algemene verwachting is dat coach Antonio Conte bij Inter zal spelen in zijn typische formatie met drie centrale verdedigers en enkel bezette flanken. Vooraan zou Lukaku dan een duo moeten vormen met het Argentijnse goudhaantje Lautaro Martinez. Maar mogelijk kiest Conte vooraan voor een drietand en krijgen die twee de steun van nog een topper. Sky Italia meldt namelijk dat Inter een persoonlijk akkoord heeft gevonden met Alexis Sanchez.

De Chileen deelde  bij Manchester United al de kleedkamer met Lukaku, maar kon zich daar nooit echt doorzetten. Op Old Trafford is Sanchez echter één van de grootverdieners en dus is de club hem liever kwijt dan rijk. De aanvaller zelf zou dan weer absoluut meer speelminuten willen vergaren en daarom is hij naar verluidt bereid om flink in te leveren. De onderhandelingen op clubniveau zouden inmiddels ook al lopen. Er wordt gemikt op een huurbeurt met een (al dan niet verplichte) optie tot koop.

UPDATE 20/08

Alexis Sanchez zou nu echt wel dichtbij een transfer naar Inter staan. Volgens Italiaanse media zou de medische keuring zelfs vandaag al gebeuren, waarna de laatste details zouden kunnen worden afgerond. Wie er alvast tevreden zal zijn met de komst van de Chileen is Romelu Lukaku.

Beide heren waren naar verluidt bij Manchester United al beste maatjes. De Rode Duivel zou bovendien ook zijn duit in het zakje hebben gedaan om Sanchez naar Inter te krijgen. Lukaku zou hem namelijk persoonlijke berichten hebben gestuurd om hem te overtuigen dat het daar beter is dan in Manchester.




LEES OOK: Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Zal hij er bij Inter weer helemaal doorkomen?

Meest recent

Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

119
119
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

67
67
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

133
133
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

286
286
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1105
1105
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

115
115
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

159
159
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

84
84
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

75
75
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

43
43
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

174
174
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

214
214
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

162
162
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

301
301
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

392
392
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

210
210
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

120
120
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

881
881
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

531
531
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

367
367
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39

Meer sportnieuws