'Napoli legt 100 miljoen klaar, zware klap voor Mertens'

door
'Napoli legt 100 miljoen klaar, zware klap voor Mertens'

SSC Napoli blijft vurig hopen om de suprematie van Juventus te breken en eindelijk nog eens de Scudetto te veroveren. Maar dan zal de ploeg van Dries Mertens wel versterkt moeten worden. Hirving Lozano van PSV Eindhoven zou alvast een concreet doelwit zijn voor de Napolitanen.


En volgens de Italiaanse media heeft Napoli zelfs al een akkoord bereikt met Lozano en diens zaakwaarnemer. Bovendien zou hij een afkoopsom van 42 miljoen euro (waarvan er 7 naar Pachuca CF gaan) in zijn contract hebben, dus PSV kan - aangezien Napoli bereid is die som te betalen - ook niet meer dwarsliggen.

UPDATE 13/08
Met Lozano zou dus een eerste toptransfer op komst zijn, maar volgens Tuttopsport blijft het daar niet bij. De Napolitanen zouden immers ook vol voor Mauro Icardi gaan. Na de komst van Romelu Lukaku is de Argentijn helemaal overbodig geworden bij Internazionale, de Milanezen zouden dus bereid zijn om mee te werken aan een vertrek.

In totaal zou Napoli zo'n 100 miljoen euro neerleggen voor de twee aanvallers. Voor Dries Mertens zou dit wel een flinke klap vormen, Icardi en Lozano spelen uitgerekend op de posities waar hij doorgaans wordt ingezet.

LEES OOK: 'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

Indien beide spelers tekenen, moet Mertens vertrekken ...

Meest recent

AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

13
13
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

182
182
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

62
62
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

51
51
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

94
94
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

89
89
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

161
161
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

334
334
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

149
149
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

276
276
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

69
69
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

275
275
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

246
246
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

200
200
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

73
73
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

124
124
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

87
87
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

501
501
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

49
49
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

72
72
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

250
250
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

83
83
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

79
79
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

446
446
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

267
267

Meer sportnieuws