'Lukaku krijgt onverwachte transferhulp: Real Madrid mengt zich'

door
'Lukaku krijgt onverwachte transferhulp: Real Madrid mengt zich'

Twee dagen op rij verscheen Romelu Lukaku op training RSC Anderlecht, niet bij de eerste ploeg maar wel bij de U18 weliswaar. Big Rom hoopt op deze manier zijn transfer naar Italië af te dwingen. Juventus en Internazionale liggen op de loer voor hem, maar beide clubs kwamen niet tot een vergelijk met Manchester United.

Uiteraard hoopt Lukaku dat United nog een akkoord vindt met Juve of Inter, maar in tussentijd wil hij bij Anderlecht wel zijn conditie onderhouden. Nochtans werd hij dinsdag op training verwacht bij Manchester United. Maar ondertussen had Lukaku de boodschap gekregen dat hij niet langer aanwezig moest zijn op Carrington, het oefencomplex van Manchester United. Dat kan er op wijzen dat The Reds vrede willen nemen met een vertrek van Lukaku. Enkel moet er nog voldoende boter bij de vis komen.

Volgens diverse binnen- en buitenlandse bronnen zal Internazionale nog een extra inspanning leveren om te voldoen aan de vraagprijs van 83 miljoen euro. Zo probeert men momenteel nog zoveel mogelijk spelers te verkopen. Dat budget kan integraal worden aangewend voor de transfer van Lukaku. Internazionale lijkt op deze manier terug in pole positie te liggen om de Rode Duivel binnen te halen.

UPDATE 10u40

Het lijkt er dus op dat Inter Milan terug de bovenhand heeft genomen in de strijd om Romelu Lukaku. Echter werkt United nog wel serieus tegen, want een nieuw bod van zo’n 73 miljoen euro plus bonussen zou alweer van tafel geveegd zijn, zo weet Sky Sports. In Manchester willen ze kost wat kost minstens 80 miljoen vangen, en daar kan Real mogelijk bij helpen.

Want zo zouden die namelijk nog altijd in de running zijn voor Mauro Icardi. Best vreemd, want de Koninklijke trok met Jovic al een nieuwe spits aan, en ook Benzema loopt nog rond op Bernabeu. Mocht de informatie van Don Balon kloppen, en Real Icardi echter effectief wegplukken in Milaan, komt er weer extra geld vrij. Geld dat zou kunnen worden gebruikt om het gevraagde bedrag voor Lukaku op tafel te leggen, en die zo zijn droomtransfer te bezorgen.

LEES OOK: Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Man Utd stelt zich wel érg tegendraads op...

Meest recent

'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

14
14
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

68
68
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

63
63
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

128
128
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

56
56
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

81
81
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

52
52
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

25
25
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

291
291
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

169
169
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

399
399
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

38
38
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

406
406
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

217
217
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

358
358
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

132
132
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

223
223
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

136
136
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

178
178
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

186
186
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

705
705
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

709
709
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

345
345
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

112
112

Meer sportnieuws