Bornauw verlaat Anderlecht en tekent voor vijf jaar bij FC Köln

door
Bornauw verlaat Anderlecht en tekent voor vijf jaar bij FC Köln

Vincent Kompany voerde zondag opnieuw enkele frappante wijzigingen door binnen zijn wedstrijdselectie bij RSC Anderlecht. De speler-manager besloot nog meer te verjongen en koos voor een aantal tieners op de bank. Hierdoor moesten verschillende vaste waarden thuis of van op de tribune toekijken.


En bij die afwezigen niet enkel 'overbodige spelers', ook jonge spelers als Alexis Saelemaekers, Elias Cobbaut en Sebastiaan Bornauw ontbraken. Die laatste twee leken een signaal te krijgen na hun zwakke prestatie tegen KV Oostende, maar blijkbaar speelt er meer. Toch zeker wat Bornauw betreft. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Paars-Wit momenteel aan het onderhandelen is over het vertrek van de belofte-international.

Het Duitse FC Köln zou immers concrete interesse vertonen en is bereid om ver te gaan voor de 20-jarige verdediger. Zo zou de club van Birger Verstraete diep in de buidel willen tasten, RSCA hoopt op 7 tot 8 miljoen euro. Voor Paars-Wit zou de verkoop alvast goed uitkomen. De club heeft geld nodig om zelf nieuwe transfers te doen, bovendien heersten er toch al twijfels over de (uitvoetballende) kwaliteiten van Bornauw.

UPDATE 06/08
FC Koln heeft de komst van Sebastiaan Bornauw officieel meegedeeld. De 20-jarige verdediger komt over van RSC Anderlecht en tekende voor vijf seizoenen in Duitsland.

"De Bundesliga is een zeer interessante competitie die ik uiteraard ook in België heb gevolgd. FC Köln is een zeer mooie traditieclub en de club heeft zeer enthousiaste fans en ik kijk er nu al naar uit om voor de club te spelen", aldus Bornauw.

LEES OOK: 'PSV laat Anderlecht stikken: deal op de valreep afgeblazen'

Mooie transfer voor Bornauw?

Meest recent

Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

7
7
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

46
46
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

36
36
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

30
30
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

48
48
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

180
180
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

190
190
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

38
38
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

40
40
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

44
44
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

49
49
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

32
32
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

49
49
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

50
50
Toptransfer OHL: via Jupiler Pro League naar de Serie A?

Oud-Heverlee Leuven trok deze mercato een blik buitenlanders open. David Hubert kreeg er een pak ...

22
22
Degryse velt hard oordeel: transferblunder bij Club Brugge

Club Brugge investeerde heel fors deze zomer. De start is goed geweest dankzij de Champions ...

475
475
'PSV laat Anderlecht stikken: deal op de valreep afgeblazen'

Bij RSC Anderlecht was het een zeer moeilijke mercato. Het is duidelijk dat de basisploeg niet beter ...

281
281
Ongeziene Jupiler Pro League-jackpot: één club oppermachtig

Het was weer een heel drukke transferzomer in de Jupiler Pro League. Of de ploegen daar sportief ...

245
245
Wils likt zijn wonden: "Je wist dat dit kon gebeuren"

Royal Antwerp FC is zeker niet sportief versterkt uit de zomermercato gekomen. Financieel wel, maar ...

87
87
Aanwinsten Arsenal bezorgen Sels frustrerende namiddag

Arsenal investeerde deze zomer voor bijna 300 miljoen euro in nieuwe spelers. Het wordt tijd dat ze ...

28
28
Poëet verovert Club Brugge: magie in de JPL

Club Brugge speelt vanavond tegen La Louvière. Dat moet normaal een vlotte zege opleveren ...

284
284
Westerlo vindt oplossing: dure Bolat heeft nieuwe club

Sinan Bolat heeft een oplossing gevonden voor zijn uitzichtloze situatie. De ervaren doelman stond ...

42
42
Leko pakt uit met verrassende uitspraak over Antwerp

AA Gent neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. Een belangrijk duel om te zien waar beide ...

350
350
Veel werk voor Renard & co: vier héél dringende dossiers

Olivier Renard haalde in een van zijn vorige interviews uit naar Jesper Fredberg. Bepaalde ...

144
144
Toptransfer Zirkzee: droomduo met Rode Duivel?

Ondanks een tegenvallend eerste seizoen en de komst van heel wat aanvallende concurrentie, bleef ...

67
67

Meer sportnieuws