'Tottenham verbreekt transferrecord vlak voor Engelse deadline'

door
'Tottenham verbreekt transferrecord vlak voor Engelse deadline'

Tottenham Hotspur speelt zaterdag de finale van de Champions League en kan al bij al terugblikken op een geslaagd seizoen. Maar coach Mauricio Pochettino liet al verstaan dat hij zijn ploeg tijdens de wintermercato gevoelig wil versterken. Zijn vizier zou onder meer op een landgenoot zijn gericht.


Volgens diverse Spaanse en Engelse media heeft de succestrainer zijn zinnen gezet op één van de revelatie van het afgelopen seizoen: Giovanni Lo Celso. Naar verluidt heeft Tottenham al 60 miljoen euro geboden op de Argentijn van Real Betis. Zijn werkgever uit Sevilla is echter nog niet gelijk overtuigd. Zij betaalden recent nog 22 miljoen voor Lo Celso aan PSG en zouden op nog meer winst mikken.

UPDATE 05/08
In Engeland sluit de mercato aanstaande donderdag alweer zijn deuren en dus is het voor de clubs tijd om nagels met koppen te slaan. Dat is ook bij Tottenham het geval. Zo schrijft The Daily Record dat de Spurs inmiddels toch een akkoord hebben gevonden omtrent Lo Celso. De Londenaren zouden zo'n 58 miljoen pond, een slordige 63 miljoen euro, op tafel leggen.

Daarmee wordt het clubrecord voor een tweede keer deze zomer verbroken, eerder betaalden de Spurs ook al 60 miljoen euro voor Tanguy Ndombele. De deal met Lo Celso is wel nog niet helemaal rond, er zou nog een persoonlijk akkoord gevonden moeten worden.

LEES OOK: 'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Is Lo Celso wel zoveel geld waard?

Meest recent

‘Straffe stunt Renard: Anderlecht akkoord over toptransfer’

Olivier Renard lijkt nog lang niet klaar op de zomermercato. De sportieve baas van Paars-Wit wil nog ...

165
165
Instagram ontploft na vlammend steekspel Van Gucht

Voor Ruben Van Gucht gaat er ongetwijfeld geen week voorbij waarin er een nieuwe 'gerucht' de ronde ...

26
26
1 miljard! Man City zet voetbalwereld op z’n kop

Manchester City is al een rijke club, maar de Engelse grootmacht heeft een ongeziene deal afgerond. ...

43
43
Hasi keihard: twee grote namen gedumpt bij RSCA Futures

RSC Anderlecht is volop bezig met de voorbereiding voor volgend seizoen. Besnik Hasi wil een ...

276
276
‘Verrassing van formaat: nieuwe club voor Trossard’

Leandro Trossard lijkt geen toekomst meer te hebben bij Arsenal. De Rode Duivel veranderde van ...

128
128
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge zweet, toptransfers Genk en Antwerp’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

381
381
Verbijstering: Merckx laat Anderlecht-fans in stilte achter

De Ronde van Frankrijk kent momenteel een zinderend verloop. In de eerste week waren er tal van ...

227
227
‘KAA Gent heeft beet en haalt jeugdinternational binnen’

KAA Gent is nog van plan om uit te pakken op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s zoeken naar ...

157
157
Theate heeft bizar nieuw kapsel: niemand herkent hem nog

Arthur Theate maakte de afgelopen jaren een enorme opmars mee. De verdediger werd doorgestuurd bij ...

85
85
‘KAA Gent gaat vol voor ex-Barça speler’

KAA Gent is met Ivan Leko een nieuwe weg ingeslagen. De Buffalo’s hopen komend seizoen weer ...

140
140
'Chaos bij Chelsea: Penders moet nú al weg'

Mike Penders maakte de overstap van KRC Genk naar Chelsea voor 20 miljoen euro. De doelman maakte ...

308
308
Bob Peeters smult: SK Beveren pakt uit met groot talent

SK Beveren is ambitieus en dat is te merken aan de activiteit op de zomermercato. Op de ...

110
110
Antwerp-fan Viktor Verhulst reageert op golf van haat

De naam 'Verhulst' is in Vlaanderen onlosmakelijk verbonden met Studio 100 en nog meer: het ...

225
225
KV Mechelen rondt straffe deal af: “Opnieuw toptransfer”

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen de komst van Lovro Golic bekendgemaakt. Malinwa werd ...

208
208
Nieuwe wending: Jashari beslist over Club Brugge-terugkeer

Club Brugge hervat dinsdag de trainingen in aanloop naar de supercup van komend weekend. Bij de ...

1390
1390
'Zware concurrent Coosemans: Anderlecht klopt aan bij kampioen'

RSC Anderlecht begint deze week aan de laatste rechte lijn richting de start van het nieuwe seizoen. ...

863
863
'Concurrentie duizelt: vierde monsteraanwinst Liverpool'

Ondanks het behalen van de Engelse landstitel, toont Liverpool FC zich bijzonder actief op de ...

170
170
'Club trekt portefeuille open: derde zomeraanwinst onderweg'

Aanstaande zondag is het zover, dan trapt Club Brugge zijn nieuwe seizoen op gang in de ...

911
911
'Drummen bij Anderlecht: Renard-aankoop in vieze papieren'

Binnen anderhalve week gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht van start in de voorrondes van de ...

782
782
'Barça dient PSG van antwoord: 130 miljoen voor dubbeldeal'

Ondanks de zware nederlaag in de finale op het WK voor clubs, kan Paris Saint-Germain terugblikken ...

251
251
Gent ontmijnt potentiële bom: pittige details Brown-transfer

AA Gent rondde afgelopen weekend de transfer van Archie Brown af. De Engelse back vertrok voor een ...

293
293
'Opgebrande Liverpool-topper naar Club Brugge'

Hij wil weg, koste wat kost. Zijn tijd in Liverpool voelt aan als verloren moeite, en de ...

948
948
'Arsenal laat Trossard gaan: verwonderlijk prijskaartje'

Een vaste titularis was hij zeker niet, maar Leandro Trossard vertolkte afgelopen seizoen toch weer ...

525
525
'Totale ommekeer: Club Brugge start onderhandelingen op'

Maandag kregen de spelers nog een extra dagje vrij, dinsdag begint bij Club Brugge KV de laatste ...

920
920
'Proto drukt stempel: groot 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht voerde in het tussenseizoen andermaal de nodige veranderingen door aan de sportieve ...

698
698

Meer sportnieuws