Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Vanaken

door
Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Vanaken

Met Wesley Moraes en Stefano Denswil zag Club Brugge al twee sterkhouders vertrekken, mogelijk komt daar ook nog Arnaut Danjuma bij. Rond Hans Vanaken is het echter opvallend stil. De Gouden Schoen heeft één van zijn beste seizoenen achter de rug, maar de belangstelling vanuit het buitenland is vrij beperkt.


En dus lijkt de spelmaker zich op te maken voor opnieuw een jaartje op Jan Breydel. Volgens vader Vital Vanaken is dat op zich niet eens een slechte zaak voor zijn zoon. "Hans is nog altijd heel gelukkig in Brugge. Nu, alles wat hij in België kán winnen, heeft hij al gewonnen. Zowel individueel als collectief. ‘Dan probeer ik alles maar een tweede keer te winnen,’ zegt hij dan. Wat moet hij anders? Naar een club in het buitenland die niet voor de prijzen speelt? Het kan niet de bedoeling zijn dat hij in Engeland voor een ploeg gaat spelen waar de ballen over zijn hoofd vliegen", klinkt het bij HUMO.

Het Spaanse Sevilla werd deze zomer al genoemd. Op zich een mooie uitdaging, maar concreet werd die belangstelling niet. Indien er alsnog een interessant bod op tafel komt, wil vader Vanaken wel niets uitsluiten. "Want het is zeker niet zo dat Hans niet naar het buitenland wil. Hij heeft die ambitie. Maar het plaatje moet helemaal kloppen. Het moet een club zijn waar de trainer hem écht wil. En hij is intussen getrouwd, dat speelt ook een rol."

LEES OOK: Garcia verrast bij Rode Duivels: Tielemans én Vanaken out?

Denkt u dat Vanaken ooit voor een buitenlandse club zal spelen?

Meest recent

Fans zijn Belgische refs beu: Lardot slaat keihard terug

Wekelijks komen de Belgische ref en VAR zwaar onder vuur en dat zal deze speeldag niet anders zijn. ...

0
0
‘Garcia krijgt volle laag, De Cat als wit konijn naar WK?'

De Rode Duivels zijn zo goed als zeker van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. In ...

11
11
Hayen geeft update over terugkeer van Mignolet

Club Brugge speelt vanavond om 18u15 op het veld van Oud-Heverlee Leuven. De Bruggelingen hopen daar ...

83
83
'Anderlecht verbouwereerd: Renard dropt bizar transferplan'

Renard verrast intern met een gewaagd plan rond een 16-jarige sensatie uit Nigeria. Alleen: de ...

67
67
Leko dolenthousiast: "Hij mag dromen van het WK"

Bij AA Gent hopen ze dit weekend verder te gaan op hun elan. Na de 12 op 15 wacht nu een uitmatch ...

30
30
Enorm dilemma voor Hasi: "Of ik hem op de bank zet?"

Bij RSC Anderlecht maken ze zich op voor moeilijke uitmatch tegen STVV. Trainer Besnik Hasi sprak ...

70
70
L'Equipe pakt Penders hard aan na spektakelstuk op PSG

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

37
37
Anderlecht definitief gelanceerd? Boskamp velt verdict

RSC Anderlecht is begonnen aan een nieuw hoofdstuk op bestuurlijk vlak. De plannen van Marc Coucke ...

161
161
Fiasco op Sclessin: wat je moet weten over hervatting Standard-Antwerp

Standard en Antwerp FC mochten vrijdagavond de Jupiler Pro League weer op gang trappen. Maar hun ...

318
318
'Fans op het puntje: Club Brugge gaat los voor dribbelkoning'

Club Brugge zet door voor een dribbelkoning die backs tureluurs speelt. Een linksvoetige ...

363
363
'Getergde Lukaku krijgt cruciaal nieuws in donkere dagen'

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

195
195
'Club Brugge trekt bleek weg: megabod Liverpool in januari'

Club Brugge wil dit seizoen de (voorlopig?) laatste editie van de Champions' Play-Offs winnen ...

280
280
DAZN-affaire escaleert: Belgisch voetbal vreest 'kleine ramp'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels van start gegaan en nog steeds is er geen ...

357
357
Wilmots haalt snoeihard uit naar refs: "Ze verpesten alles"

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen heel wat voer voor ...

631
631
Standard ontsnapt: toch geen forfaitnederlaag

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaid op een fiasco. De ...

584
584
Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Cercle Brugge staat dit weekend voor een stevige uitdaging. Zondag krijgt het immers het bezoek van ...

163
163
Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

438
438
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

76
76
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

302
302
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

226
226
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

62
62
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

268
268
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

162
162
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

90
90
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

176
176

Meer sportnieuws