Van een volledig geslaagde voorbereiding kan men bij Club Brugge niet spreken. Uiteraard mag niet worden uitgegaan van de resultaten van de oefenmatchen, maar op bepaalde departementen heeft trainer Clement nog enkele vragen.
Zoals op het middenveld, waar er met Hans Vanaken en Ruud Vormer toch al twee zekerheden te vinden zijn. Daarnaast wordt het gokken. "Voor Rits en vooral Amrabat is het wederom vechten voor het derde plaatsje in de driehoek, en wat als Nakamba er straks nog zou bijkomen?" schrijft Het Laatste Nieuws. Daarnaast is het maar de vraag waar Clement Siebe Schrijvers zal plaatsen.
"Onder Clement was er in Genk alvast geen plaats voor de Limburger. Veel zal straks in augustus afhangen van het vormpeil van Vanaken en Vormer. De voorbereiding van die laatste was oké, terwijl Vanaken eerder wisselvallig presteerde," besloot de krant.
LEES OOK:
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'