Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

door
Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

KRC Genk pakte vrijdag stevig uit op de transfermarkt en kondigde met de nodige trots de komst van Ianis Hagi aan. Het Roemeense toptalent, dat gegeerd werd door tal van Europese clubs, moet de nieuwe draaischijf op het Genkse middenveld worden. Daar komt weldra immers een plekje vrij.


Zo lijkt het vertrek van Ruslan Malinovskyi slechts een kwestie van dagen. Genk wou de Oekraïense middenvelder in eerste instantie niet laten gaan, maar ging uiteindelijk toch overstag. TD Dimitri De Condé liet al verstaan dat de kampioenenmaker op vertrekken stond en dat lijkt nu ook het geval. De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt immers dat er een akkoord is gevonden met Atalanta.

Uiteindelijk zou de club van Timothy Castagne een akkoord hebben gevonden omtrent een transfersom van 13.7 miljoen euro, aangevuld met bonussen. Minder dan de gevraagde 15 miljoen euro, maar toch nog een aardige som. Volgens het medium troeft Atalanta daarmee onder meer Borussia Dortmund en Sampdoria af. Malinovskyi zou dit weekend naar Bergamo afreizen, waar hij de club zal bezoeken en medische testen zal afleggen.

UPDATE 14/07
Een officiële bevestiging van de transfer is er nog niet, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Tegenover Tuttotmercatoweb bevestigt Atalanta-voorzitter Antonio Percassi dat er verregaande onderhandelingen plaatsvinden met Genk. "Malinovskyi is zeker één van de mogelijkheden op de markt. Verder gaan we het rustig aan doen", liet hij wel niet te fel in zijn kaarten kijken. De verwachting blijft dat de Oekraïner eerstdaags zijn handtekening zet in Bergamo.

LEES OOK: Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Indien Genk één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

13
13
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

35
35
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

43
43
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

37
37
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

216
216
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

153
153
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

221
221
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

62
62
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

219
219
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

516
516
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

359
359
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

458
458
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

388
388
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

63
63
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

542
542
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

134
134
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws