Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

door
Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

KRC Genk pakte vrijdag stevig uit op de transfermarkt en kondigde met de nodige trots de komst van Ianis Hagi aan. Het Roemeense toptalent, dat gegeerd werd door tal van Europese clubs, moet de nieuwe draaischijf op het Genkse middenveld worden. Daar komt weldra immers een plekje vrij.


Zo lijkt het vertrek van Ruslan Malinovskyi slechts een kwestie van dagen. Genk wou de Oekraïense middenvelder in eerste instantie niet laten gaan, maar ging uiteindelijk toch overstag. TD Dimitri De Condé liet al verstaan dat de kampioenenmaker op vertrekken stond en dat lijkt nu ook het geval. De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt immers dat er een akkoord is gevonden met Atalanta.

Uiteindelijk zou de club van Timothy Castagne een akkoord hebben gevonden omtrent een transfersom van 13.7 miljoen euro, aangevuld met bonussen. Minder dan de gevraagde 15 miljoen euro, maar toch nog een aardige som. Volgens het medium troeft Atalanta daarmee onder meer Borussia Dortmund en Sampdoria af. Malinovskyi zou dit weekend naar Bergamo afreizen, waar hij de club zal bezoeken en medische testen zal afleggen.

UPDATE 14/07
Een officiële bevestiging van de transfer is er nog niet, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Tegenover Tuttotmercatoweb bevestigt Atalanta-voorzitter Antonio Percassi dat er verregaande onderhandelingen plaatsvinden met Genk. "Malinovskyi is zeker één van de mogelijkheden op de markt. Verder gaan we het rustig aan doen", liet hij wel niet te fel in zijn kaarten kijken. De verwachting blijft dat de Oekraïner eerstdaags zijn handtekening zet in Bergamo.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

Indien Genk één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

De Cat onthult: intern op de vingers getikt bij Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

4
4
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

44
44
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

47
47
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

275
275
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

237
237
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

264
264
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

193
193
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

286
286
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

466
466
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

533
533
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

420
420
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

221
221
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

459
459
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

441
441
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

416
416
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

423
423
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

464
464
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

588
588
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

725
725
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

40
40
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

724
724
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1558
1558
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

517
517
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

498
498

Meer sportnieuws