Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

door
Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

KRC Genk pakte vrijdag stevig uit op de transfermarkt en kondigde met de nodige trots de komst van Ianis Hagi aan. Het Roemeense toptalent, dat gegeerd werd door tal van Europese clubs, moet de nieuwe draaischijf op het Genkse middenveld worden. Daar komt weldra immers een plekje vrij.


Zo lijkt het vertrek van Ruslan Malinovskyi slechts een kwestie van dagen. Genk wou de Oekraïense middenvelder in eerste instantie niet laten gaan, maar ging uiteindelijk toch overstag. TD Dimitri De Condé liet al verstaan dat de kampioenenmaker op vertrekken stond en dat lijkt nu ook het geval. De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt immers dat er een akkoord is gevonden met Atalanta.

Uiteindelijk zou de club van Timothy Castagne een akkoord hebben gevonden omtrent een transfersom van 13.7 miljoen euro, aangevuld met bonussen. Minder dan de gevraagde 15 miljoen euro, maar toch nog een aardige som. Volgens het medium troeft Atalanta daarmee onder meer Borussia Dortmund en Sampdoria af. Malinovskyi zou dit weekend naar Bergamo afreizen, waar hij de club zal bezoeken en medische testen zal afleggen.

UPDATE 14/07
Een officiële bevestiging van de transfer is er nog niet, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Tegenover Tuttotmercatoweb bevestigt Atalanta-voorzitter Antonio Percassi dat er verregaande onderhandelingen plaatsvinden met Genk. "Malinovskyi is zeker één van de mogelijkheden op de markt. Verder gaan we het rustig aan doen", liet hij wel niet te fel in zijn kaarten kijken. De verwachting blijft dat de Oekraïner eerstdaags zijn handtekening zet in Bergamo.

LEES OOK: 'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

Indien Genk één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

8
8
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

28
28
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

24
24
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

27
27
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

154
154
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

54
54
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

27
27
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

108
108
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

187
187
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

445
445
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

112
112
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

93
93
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

416
416
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

115
115
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

156
156
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

421
421
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

237
237
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

228
228
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

266
266
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

127
127
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

210
210

Meer sportnieuws