Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

805 stemmen
Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

KRC Genk pakte vrijdag stevig uit op de transfermarkt en kondigde met de nodige trots de komst van Ianis Hagi aan. Het Roemeense toptalent, dat gegeerd werd door tal van Europese clubs, moet de nieuwe draaischijf op het Genkse middenveld worden. Daar komt weldra immers een plekje vrij.


Zo lijkt het vertrek van Ruslan Malinovskyi slechts een kwestie van dagen. Genk wou de Oekraïense middenvelder in eerste instantie niet laten gaan, maar ging uiteindelijk toch overstag. TD Dimitri De Condé liet al verstaan dat de kampioenenmaker op vertrekken stond en dat lijkt nu ook het geval. De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt immers dat er een akkoord is gevonden met Atalanta.

Uiteindelijk zou de club van Timothy Castagne een akkoord hebben gevonden omtrent een transfersom van 13.7 miljoen euro, aangevuld met bonussen. Minder dan de gevraagde 15 miljoen euro, maar toch nog een aardige som. Volgens het medium troeft Atalanta daarmee onder meer Borussia Dortmund en Sampdoria af. Malinovskyi zou dit weekend naar Bergamo afreizen, waar hij de club zal bezoeken en medische testen zal afleggen.

UPDATE 14/07
Een officiële bevestiging van de transfer is er nog niet, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Tegenover Tuttotmercatoweb bevestigt Atalanta-voorzitter Antonio Percassi dat er verregaande onderhandelingen plaatsvinden met Genk. "Malinovskyi is zeker één van de mogelijkheden op de markt. Verder gaan we het rustig aan doen", liet hij wel niet te fel in zijn kaarten kijken. De verwachting blijft dat de Oekraïner eerstdaags zijn handtekening zet in Bergamo.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Indien Genk één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

61
61
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

31
31
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

44
44
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

56
56
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

48
48
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

84
84
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

63
63
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

233
233
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

68
68
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

46
46
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

109
109
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

745
745
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

457
457
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

410
410
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

320
320
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

564
564
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

277
277

Meer sportnieuws