Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

805 stemmen
Voorzitter bevestigt nakende miljoenentransfer Genk

KRC Genk pakte vrijdag stevig uit op de transfermarkt en kondigde met de nodige trots de komst van Ianis Hagi aan. Het Roemeense toptalent, dat gegeerd werd door tal van Europese clubs, moet de nieuwe draaischijf op het Genkse middenveld worden. Daar komt weldra immers een plekje vrij.


Zo lijkt het vertrek van Ruslan Malinovskyi slechts een kwestie van dagen. Genk wou de Oekraïense middenvelder in eerste instantie niet laten gaan, maar ging uiteindelijk toch overstag. TD Dimitri De Condé liet al verstaan dat de kampioenenmaker op vertrekken stond en dat lijkt nu ook het geval. De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio meldt immers dat er een akkoord is gevonden met Atalanta.

Uiteindelijk zou de club van Timothy Castagne een akkoord hebben gevonden omtrent een transfersom van 13.7 miljoen euro, aangevuld met bonussen. Minder dan de gevraagde 15 miljoen euro, maar toch nog een aardige som. Volgens het medium troeft Atalanta daarmee onder meer Borussia Dortmund en Sampdoria af. Malinovskyi zou dit weekend naar Bergamo afreizen, waar hij de club zal bezoeken en medische testen zal afleggen.

UPDATE 14/07
Een officiële bevestiging van de transfer is er nog niet, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Tegenover Tuttotmercatoweb bevestigt Atalanta-voorzitter Antonio Percassi dat er verregaande onderhandelingen plaatsvinden met Genk. "Malinovskyi is zeker één van de mogelijkheden op de markt. Verder gaan we het rustig aan doen", liet hij wel niet te fel in zijn kaarten kijken. De verwachting blijft dat de Oekraïner eerstdaags zijn handtekening zet in Bergamo.

LEES OOK: 'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Indien Genk één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

0
0
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

34
34
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

87
87
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

154
154
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

183
183
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

41
41
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

34
34
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

84
84
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

80
80
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

173
173
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

274
274
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

254
254
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

340
340
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

198
198
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1003
1003
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1328
1328
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

443
443
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

200
200

Meer sportnieuws