De Lunchbox: Beerschot legt bom onder competitie, Zidane plots verdwenen

439 stemmen
De Lunchbox: Beerschot legt bom onder competitie, Zidane plots verdwenen

Wil je tijdens je lunchbreak of middagpauze snel mee zijn met dé hot topics uit de voetbalwereld? Dan heeft VoetbalNieuws een ideaal nieuwtje voor jou! In de Lunchbox zetten we de belangrijkste nieuwtjes van de dag op een rijtje, het ene onderwerp al wat luchtiger dan het andere.


BEERSCHOT VERKLAART DE OORLOG
Wie dacht dat de voorlopige uitspraak van het BAS een einde zou brengen aan de chaos rond de veelbesproken matchfixing-affaire, komt bedrogen uit. Beerschot trok immers naar de rechtbank en kreeg gelijk, waardoor de competitiestart mogelijk wordt uitgesteld. Daarnaast wordt het vizier vol op KV Mechelen gericht. Zo eist de Antwerpse club dat Malinwa móét degraderen of op inactief wordt gezet. LEES HIER de volledige eis van Beerschot.

WAAR IS ZINANE?!
Het oefenkamp in Real Madrid in Canada werd vrijdag plots opgeschrikt door het vertrek van coach Zinedine Zidane. Wegens 'persoonlijke redenen' trok hij in allerijl terug naar Spanje. LEES HIER wie de taken van de Fransman voorlopig overneemt.

OLIEDOLLARS VOOR VERMAELEN
Thomas Vermaelen zag zijn contract bij FC Barcelona niet verlengd worden en is momenteel als transfervrije op zoek naar een nieuwe club. Mogelijk vindt hij die in het Midden-Oosten. Volgens La Dernière Heure zou de verdediger immers een mondeling akkoord hebben met Al-Arabi. LEES HIER welk Jupiler Pro League-ster hij daar zou tegenkomen.

NIEUWKOMERS CLUB OP DE WEEGSCHAAL
Club Brugge geraakte na de nederlaag tegen AZ, ook niet voorbij Lokomotiva Zagreb: 1-1. Philippe Clement liet voor de gelegenheid wel drie nieuwkomers startten. Twee daarvan deden het erg veelbelovend, eentje speelde wat minder. LEES HIER hoe het drietal het er vanaf bracht.

LEES OOK: KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

Tekenen in Qatar betekent het einde van Vermaelen als Rode Duivel ...

Meest recent

Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

0
0
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

102
102
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

63
63
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

243
243
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

110
110
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

202
202
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

280
280
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

209
209
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

295
295
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

72
72
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

154
154
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

80
80
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

354
354
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

424
424
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

957
957
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

109
109
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

193
193
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

129
129
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

218
218
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

415
415
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

268
268
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

257
257
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

171
171
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

263
263

Meer sportnieuws