De Lunchbox: Beerschot legt bom onder competitie, Zidane plots verdwenen

door
De Lunchbox: Beerschot legt bom onder competitie, Zidane plots verdwenen

Wil je tijdens je lunchbreak of middagpauze snel mee zijn met dé hot topics uit de voetbalwereld? Dan heeft VoetbalNieuws een ideaal nieuwtje voor jou! In de Lunchbox zetten we de belangrijkste nieuwtjes van de dag op een rijtje, het ene onderwerp al wat luchtiger dan het andere.


BEERSCHOT VERKLAART DE OORLOG
Wie dacht dat de voorlopige uitspraak van het BAS een einde zou brengen aan de chaos rond de veelbesproken matchfixing-affaire, komt bedrogen uit. Beerschot trok immers naar de rechtbank en kreeg gelijk, waardoor de competitiestart mogelijk wordt uitgesteld. Daarnaast wordt het vizier vol op KV Mechelen gericht. Zo eist de Antwerpse club dat Malinwa móét degraderen of op inactief wordt gezet. LEES HIER de volledige eis van Beerschot.

WAAR IS ZINANE?!
Het oefenkamp in Real Madrid in Canada werd vrijdag plots opgeschrikt door het vertrek van coach Zinedine Zidane. Wegens 'persoonlijke redenen' trok hij in allerijl terug naar Spanje. LEES HIER wie de taken van de Fransman voorlopig overneemt.

OLIEDOLLARS VOOR VERMAELEN
Thomas Vermaelen zag zijn contract bij FC Barcelona niet verlengd worden en is momenteel als transfervrije op zoek naar een nieuwe club. Mogelijk vindt hij die in het Midden-Oosten. Volgens La Dernière Heure zou de verdediger immers een mondeling akkoord hebben met Al-Arabi. LEES HIER welk Jupiler Pro League-ster hij daar zou tegenkomen.

NIEUWKOMERS CLUB OP DE WEEGSCHAAL
Club Brugge geraakte na de nederlaag tegen AZ, ook niet voorbij Lokomotiva Zagreb: 1-1. Philippe Clement liet voor de gelegenheid wel drie nieuwkomers startten. Twee daarvan deden het erg veelbelovend, eentje speelde wat minder. LEES HIER hoe het drietal het er vanaf bracht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

Tekenen in Qatar betekent het einde van Vermaelen als Rode Duivel ...

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

146
146
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

68
68
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

473
473
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

61
61
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

316
316
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

374
374
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

172
172
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

48
48
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

414
414
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

178
178
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

96
96
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

297
297
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

166
166
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

390
390
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

230
230
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

452
452
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

397
397
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

51
51
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

300
300
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

119
119
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

458
458
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

249
249
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

259
259

Meer sportnieuws