De Lunchbox: Beerschot legt bom onder competitie, Zidane plots verdwenen

439 stemmen
De Lunchbox: Beerschot legt bom onder competitie, Zidane plots verdwenen

Wil je tijdens je lunchbreak of middagpauze snel mee zijn met dé hot topics uit de voetbalwereld? Dan heeft VoetbalNieuws een ideaal nieuwtje voor jou! In de Lunchbox zetten we de belangrijkste nieuwtjes van de dag op een rijtje, het ene onderwerp al wat luchtiger dan het andere.


BEERSCHOT VERKLAART DE OORLOG
Wie dacht dat de voorlopige uitspraak van het BAS een einde zou brengen aan de chaos rond de veelbesproken matchfixing-affaire, komt bedrogen uit. Beerschot trok immers naar de rechtbank en kreeg gelijk, waardoor de competitiestart mogelijk wordt uitgesteld. Daarnaast wordt het vizier vol op KV Mechelen gericht. Zo eist de Antwerpse club dat Malinwa móét degraderen of op inactief wordt gezet. LEES HIER de volledige eis van Beerschot.

WAAR IS ZINANE?!
Het oefenkamp in Real Madrid in Canada werd vrijdag plots opgeschrikt door het vertrek van coach Zinedine Zidane. Wegens 'persoonlijke redenen' trok hij in allerijl terug naar Spanje. LEES HIER wie de taken van de Fransman voorlopig overneemt.

OLIEDOLLARS VOOR VERMAELEN
Thomas Vermaelen zag zijn contract bij FC Barcelona niet verlengd worden en is momenteel als transfervrije op zoek naar een nieuwe club. Mogelijk vindt hij die in het Midden-Oosten. Volgens La Dernière Heure zou de verdediger immers een mondeling akkoord hebben met Al-Arabi. LEES HIER welk Jupiler Pro League-ster hij daar zou tegenkomen.

NIEUWKOMERS CLUB OP DE WEEGSCHAAL
Club Brugge geraakte na de nederlaag tegen AZ, ook niet voorbij Lokomotiva Zagreb: 1-1. Philippe Clement liet voor de gelegenheid wel drie nieuwkomers startten. Twee daarvan deden het erg veelbelovend, eentje speelde wat minder. LEES HIER hoe het drietal het er vanaf bracht.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Tekenen in Qatar betekent het einde van Vermaelen als Rode Duivel ...

Meest recent

Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

22
22
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

116
116
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

261
261
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1015
1015
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

109
109
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

158
158
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

77
77
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

73
73
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

39
39
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

172
172
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

206
206
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

159
159
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

297
297
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

389
389
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

206
206
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

117
117
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

870
870
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

524
524
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

367
367
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267

Meer sportnieuws