Tim Krul was na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen
Club Brugge toch nog wel blij met het resultaat (2-2). De Nederlandse doelman van Newcastle United moest in de slotfase van de wedstrijd twee keer handelend optreden.
"Ik moest wel twee keer redden. We startten niet goed aan de wedstrijd en maakten twee fouten. We kwamen uiteindelijk nog terug van een 2-0 achterstand. Helemaal omdat dit buitenshuis gebeurde, is het een heel goed resultaat. Dit is een heel belangrijk punt", keek Krul terug op de wedstrijd op de website van Newcastle.
De Premier League-club gaat momenteel aan kop in de groep. In de volgende speelronde wacht de ploeg Maritimo. "Het is heel simpel, we willen winnen. De volgende wedstrijd is thuis. We gaan die wedstrijd met veel vertrouwen in, omdat we er in geloven dat we kunnen winnen", sloot Krul zijn verhaal af.
LEES OOK:
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'