'Standard heeft aanwinst nummer zes nu al beet'

door
'Standard heeft aanwinst nummer zes nu al beet'

Indien er een prijs zou bestaan voor Belgische transferkampioen, dan zou Standard deze zomer een erg grote kanshebber worden. De Rouches toonden zich al bijzonder actief op de mercato en haalden tot dusver een vijftal aanwinsten in huis. Daar zouden deze week nog eens vier versterkingen moeten bijkomen.

Ten eerste hopen de Luikenaars om eindelijk het dossier rond Omar El Kaddouri af te sluiten. De middenvelder wil graag naar Sclessin komen, maar zijn club PAOK lag tot dusver dwars. Nu zou Standard toch een akkoord hebben gevonden met de Grieken. De meest klinkende naam is echter die van Anthony Limbombe. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Standard de (ex?-)Rode Duivel van FC Nantes zou huren. Volgens Het Laatste Nieuws drong vooral Michel Preud'homme aan op zijn komst.

Indien de twee hun handtekening hebben gezet, lijkt het offensieve compartiment voorlopig voldoende gewapend. Wat betreft de defensie zou Utrecht-back Nicolas Gavory eerstdaags worden gepresenteerd. Al lijkt er ook in het centrum van de verdediging wat extra mankracht bij te mogen. Een akkoord rond Zinho Vanheusden is echter niet voor meteen.

Tot slot is er ook nog het doelmannendossier. Vanja Milinkovic-Savic zou alvast geland zijn op Belgische bodem. Indien zijn medische proeven succesvol zijn, wordt hij gehuurd van Torino. Toch staat ook de toekomst van Guillermo Ochoa nog niet vast. De Mexicaan lonkt zelf richting een vertrek, maar MPH ziet hem liever blijven.

UPDATE 24/06
De eerste van vier gehoopte aanwinsten zou alvast een feit zijn. Volgens La Dernière Heure is de deal rond Vanja Milinkovic-Savic immers helemaal rond. De doelman legt vandaag nog zijn medische testen af in Luik, waarna zijn uitleenbeurt met aankoopoptie van Torino helemaal rond is. De Serviër zal aanwinst nummer zes worden voor de Rouches.

LEES OOK: Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Goede aanwinst voor Standard?

Meest recent

Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

18
18
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

115
115
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

151
151
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

82
82
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

217
217
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

219
219
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

124
124
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

95
95
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

94
94
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

76
76
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

204
204
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

430
430
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

489
489
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

72
72
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

63
63
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

330
330
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

25
25
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

195
195
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

297
297
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

361
361
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

160
160
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

82
82
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

213
213
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

119
119
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

179
179

Meer sportnieuws