'United stelt gepeperde eis in transfer voor Lukaku'

door
'United stelt gepeperde eis in transfer voor Lukaku'

Dat Romelu Lukaku bij Manchester United niet langer in de plannen van manager Ole Gunnar Solksjaer past is al langer bekend, dat zijn vermoedelijke bestemming Inter Milaan wordt ook. De transfer sleept echter al weken aan, al kan er weldra eindelijk een doorbraak verwacht worden.

Volgens The Sun bereikte de topschutter van de Rode Duivels namelijk een persoonlijk akkoord met de Nerazzurri, Lukaku zou in Milaan zo een 200.000 euro per week gaan opstrijken. Iets minder dan wat hij dit seizoen op Old Trafford zou verdienen, al verzacht het vooruitzicht op meer speelminuten en een samenwerking met coach Antono Conte de pijn. United zelf wenst wel de som die het twee jaar geleden voor de spits neertelde bij Everton te recupereren.

Inter moet dus 85 miljoen euro op tafel leggen, maar ook daar wordt volgens de Engelse krant werk van gemaakt. Zoals geweten moeten de Italianen eerst verlost geraken van huidige spits Mauro Icardi, een dossier waar binnenkort schot in zal geraken wanneer de spitsencarrousel op gang komt. Atlético Madrid zou als vervanger van Antoine Griezmann namelijk Paulo Dybala van Juventus op het oog hebben, die dan vervolgens Icardi in huis zouden halen en zo de weg vrijmaken voor Lukaku.

UPDATE 21/06

Romelu Lukaku zou dus een persoonlijk akkoord hebben met Inter Milan, maar een transfer kan er uiteraard pas komen als ook beide clubs een overeenkomst vinden. Naast het feit dat de Nerazzurri eerst nog van Icardi moeten verlost geraken, heeft ook Man Utd een pittige eis.
Inter trachtte in de deal voor Lukaku al Icardi of Perisic te betrekken, maar daar hebben ze in Manchester geen oren naar.

Zij willen volgens Calciomercato namelijk dat Martin Skriniar de omgekeerde beweging zou maken. Een stevige vordering, want de Slovaakse centrale verdediger heeft een marktwaarde van 60 miljoen euro, en geldt als een absolute sterkhouder in Milaan.

LEES OOK: 1 miljard! Man City zet voetbalwereld op z’n kop

🔥 Populair bij onze lezers

'Arsenal laat Trossard gaan: verwonderlijk prijskaartje'
'Arsenal laat Trossard gaan: verwonderlijk prijskaartje'

Moet Inter dat doen?

Meest recent

Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

3
3
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

23
23
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

420
420
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

205
205
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

99
99
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

89
89
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

830
830
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

433
433
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

107
107
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1326
1326
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

133
133
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

437
437
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

155
155
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1229
1229
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

325
325
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

836
836
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

319
319
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

298
298
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

423
423
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1050
1050
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

523
523
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1073
1073
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

178
178
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

233
233
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

85
85

Meer sportnieuws