TRANSFERUURTJE: 'Tweede sterkhouder wil weg bij Club, toptransfer Januzaj'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tweede sterkhouder wil weg bij Club, toptransfer Januzaj'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt naast Wesley Moraes nog een sterkhouder kwijt te geraken. Emmanuel Dennis wil volgens Jeunes Footeux immers absoluut vertrekken deze zomer. Momenteel zou er wel nog geen enkele club concreet zijn. Olympique Lyon werd genoemd, maar er zou nog geen contact zijn geweest met de Fransen. Siebe Schrijvers werd dan weer gelinkt aan Sporting Lissabon. Zijn management laat aan Record echter weten dat het helemaal niets gehoord heeft vanuit Portugal. Om zich te versterken zou Club dan weer denken aan Amir Rrahmani, de verdediger van Dinamo Zagreb is ook in beeld bij Standard.

RSC Anderlecht zou concreet werk maken van de terugkeer van Mile Svilar, die bij SL Benfica maar geen basisplaats kan veroveren. RTBF meldt op basis van Portugese media dat een terugkeer van de doelman alsmaar waarschijnlijker wordt en dat het dossier goed evolueert. Anderlecht zou de 19-jarige voor één seizoen huren. Aan uitgaande zijde zou Adrien Trebel nog steeds in beeld zijn bij ex-club FC Nantes.

Standard aast nu al op zijn vierde zomeraanwinst. Na Selim Amallah, Obbi Oulare en Mergim Vojvoda mikken de Rouches nu op Omar El Kaddouri. De 27-voudige Marokkaanse international maar is geboren in Brussel en genoot zijn jeugdopleiding bij RSC Anderlecht. Momenteel speelt hij voor de Griekse kampioen PAOK, daar heeft hij wel nog een contract tot 2021.

Royal Antwerp FC maakt momenteel nadrukkelijk werk van versterking en zou daarbij opnieuw aan een ex-speler van Standard denken. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de Great Old aast op Ibrahima Cissé, de verdedigende middenvelder die momenteel nog onder contract ligt bij Fulham. De overeenkomst loopt nog tot 2020, maar gezien de degradatie zou hij mogen vertrekken.

Het is Sint-Truiden menens om de komst van Marcus Rohden. Ook het Laatste Nieuws meldt dat de Limburgers de 15-voudige Zweedse international een contract hebben voorgelegd. De speler is einde contract bij Crotone, STVV kan hem dus zonder transfersom oppikken.

BUITENLAND
AC Milan zou opnieuw een Rode Duivel op de verlanglijst hebben gezet. Volgens Tuttosport denken ze in Milaan ook aan Adnan Januzaj. De Rode Duivel zou de positie van schaduwspits moeten invullen, al kan hij ook op de flank uitgespeeld worden. Januzaj was de voorbije twee seizoenen actief bij Real Sociedad, maar zou daar bij een goed bod kunnen vertrekken.

Real Madrid zou zijn vijfde grote zomeraanwinst beet hebben. Zo laat AS er geen twijfel meer over bestaan: Ferland Mendy worden de volgende grote aanwinst van de Koninklijke. Volgens het Spaanse medium zal zijn komst woensdag officieel aangekondigd worden. Real zou zo'n 50 miljoen euro aan Olympique Lyon betalen voor de diensten van de Franse back.

Yannick Carrasco lijkt dicht bij zijn felbegeerde terugkeer naar Europa te staan. Volgens verscheidene bronnen uit Italië en Engeland hebben Arsenal FC en Dalian Yifang namelijk een overeenkomst bereikt over een transfersom van 30 miljoen euro. De laatste details zouden nu worden geregeld tussen beide clubs. De speler zelf zou al helemaal rond zijn met de Londense club.

Paul Pogba blijft gelinkt worden aan een terugkeer naar Juventus en de Oude Dame zou bereid zijn om erg ver te gaan om hem over te nemen van Manchester United. Volgens Corriere dello Sport wil de Italiaanse kampioen maar liefst vijf spelers van de hand doen om de komst van Pogba te financieren. De verkoop van Joao Cancelo, Mario Mandzukic, Douglas Costa, Juan Cuadrado en Mattia Perin moet de nodige miljoenen in het laatje brengen.

LEES OOK: Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

Anderlecht heeft geen nood aan de terugkeer van Svilar ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

0
0
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

70
70
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

44
44
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

85
85
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

360
360
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

385
385
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

65
65
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

102
102
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

58
58
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

214
214
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

50
50
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

214
214
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

172
172
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

107
107
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

174
174
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

252
252
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

148
148
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

182
182
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

315
315
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

228
228
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

593
593
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

357
357

Meer sportnieuws