TRANSFERUURTJE: 'Tweede sterkhouder wil weg bij Club, toptransfer Januzaj'

1116 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Tweede sterkhouder wil weg bij Club, toptransfer Januzaj'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt naast Wesley Moraes nog een sterkhouder kwijt te geraken. Emmanuel Dennis wil volgens Jeunes Footeux immers absoluut vertrekken deze zomer. Momenteel zou er wel nog geen enkele club concreet zijn. Olympique Lyon werd genoemd, maar er zou nog geen contact zijn geweest met de Fransen. Siebe Schrijvers werd dan weer gelinkt aan Sporting Lissabon. Zijn management laat aan Record echter weten dat het helemaal niets gehoord heeft vanuit Portugal. Om zich te versterken zou Club dan weer denken aan Amir Rrahmani, de verdediger van Dinamo Zagreb is ook in beeld bij Standard.

RSC Anderlecht zou concreet werk maken van de terugkeer van Mile Svilar, die bij SL Benfica maar geen basisplaats kan veroveren. RTBF meldt op basis van Portugese media dat een terugkeer van de doelman alsmaar waarschijnlijker wordt en dat het dossier goed evolueert. Anderlecht zou de 19-jarige voor één seizoen huren. Aan uitgaande zijde zou Adrien Trebel nog steeds in beeld zijn bij ex-club FC Nantes.

Standard aast nu al op zijn vierde zomeraanwinst. Na Selim Amallah, Obbi Oulare en Mergim Vojvoda mikken de Rouches nu op Omar El Kaddouri. De 27-voudige Marokkaanse international maar is geboren in Brussel en genoot zijn jeugdopleiding bij RSC Anderlecht. Momenteel speelt hij voor de Griekse kampioen PAOK, daar heeft hij wel nog een contract tot 2021.

Royal Antwerp FC maakt momenteel nadrukkelijk werk van versterking en zou daarbij opnieuw aan een ex-speler van Standard denken. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de Great Old aast op Ibrahima Cissé, de verdedigende middenvelder die momenteel nog onder contract ligt bij Fulham. De overeenkomst loopt nog tot 2020, maar gezien de degradatie zou hij mogen vertrekken.

Het is Sint-Truiden menens om de komst van Marcus Rohden. Ook het Laatste Nieuws meldt dat de Limburgers de 15-voudige Zweedse international een contract hebben voorgelegd. De speler is einde contract bij Crotone, STVV kan hem dus zonder transfersom oppikken.

BUITENLAND
AC Milan zou opnieuw een Rode Duivel op de verlanglijst hebben gezet. Volgens Tuttosport denken ze in Milaan ook aan Adnan Januzaj. De Rode Duivel zou de positie van schaduwspits moeten invullen, al kan hij ook op de flank uitgespeeld worden. Januzaj was de voorbije twee seizoenen actief bij Real Sociedad, maar zou daar bij een goed bod kunnen vertrekken.

Real Madrid zou zijn vijfde grote zomeraanwinst beet hebben. Zo laat AS er geen twijfel meer over bestaan: Ferland Mendy worden de volgende grote aanwinst van de Koninklijke. Volgens het Spaanse medium zal zijn komst woensdag officieel aangekondigd worden. Real zou zo'n 50 miljoen euro aan Olympique Lyon betalen voor de diensten van de Franse back.

Yannick Carrasco lijkt dicht bij zijn felbegeerde terugkeer naar Europa te staan. Volgens verscheidene bronnen uit Italië en Engeland hebben Arsenal FC en Dalian Yifang namelijk een overeenkomst bereikt over een transfersom van 30 miljoen euro. De laatste details zouden nu worden geregeld tussen beide clubs. De speler zelf zou al helemaal rond zijn met de Londense club.

Paul Pogba blijft gelinkt worden aan een terugkeer naar Juventus en de Oude Dame zou bereid zijn om erg ver te gaan om hem over te nemen van Manchester United. Volgens Corriere dello Sport wil de Italiaanse kampioen maar liefst vijf spelers van de hand doen om de komst van Pogba te financieren. De verkoop van Joao Cancelo, Mario Mandzukic, Douglas Costa, Juan Cuadrado en Mattia Perin moet de nodige miljoenen in het laatje brengen.

LEES OOK: Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Anderlecht heeft geen nood aan de terugkeer van Svilar ...

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

174
174
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

75
75
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

102
102
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

147
147
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

89
89
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

138
138
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

300
300
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

107
107
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

648
648
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

67
67
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

267
267
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

284
284
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

574
574
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

472
472
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

760
760
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

242
242
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

166
166

Meer sportnieuws