TRANSFERUURTJE: 'Tweede sterkhouder wil weg bij Club, toptransfer Januzaj'

1116
TRANSFERUURTJE: 'Tweede sterkhouder wil weg bij Club, toptransfer Januzaj'

Het seizoen 2018-2019 zit er nagenoeg op en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt naast Wesley Moraes nog een sterkhouder kwijt te geraken. Emmanuel Dennis wil volgens Jeunes Footeux immers absoluut vertrekken deze zomer. Momenteel zou er wel nog geen enkele club concreet zijn. Olympique Lyon werd genoemd, maar er zou nog geen contact zijn geweest met de Fransen. Siebe Schrijvers werd dan weer gelinkt aan Sporting Lissabon. Zijn management laat aan Record echter weten dat het helemaal niets gehoord heeft vanuit Portugal. Om zich te versterken zou Club dan weer denken aan Amir Rrahmani, de verdediger van Dinamo Zagreb is ook in beeld bij Standard.

RSC Anderlecht zou concreet werk maken van de terugkeer van Mile Svilar, die bij SL Benfica maar geen basisplaats kan veroveren. RTBF meldt op basis van Portugese media dat een terugkeer van de doelman alsmaar waarschijnlijker wordt en dat het dossier goed evolueert. Anderlecht zou de 19-jarige voor één seizoen huren. Aan uitgaande zijde zou Adrien Trebel nog steeds in beeld zijn bij ex-club FC Nantes.

Standard aast nu al op zijn vierde zomeraanwinst. Na Selim Amallah, Obbi Oulare en Mergim Vojvoda mikken de Rouches nu op Omar El Kaddouri. De 27-voudige Marokkaanse international maar is geboren in Brussel en genoot zijn jeugdopleiding bij RSC Anderlecht. Momenteel speelt hij voor de Griekse kampioen PAOK, daar heeft hij wel nog een contract tot 2021.

Royal Antwerp FC maakt momenteel nadrukkelijk werk van versterking en zou daarbij opnieuw aan een ex-speler van Standard denken. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de Great Old aast op Ibrahima Cissé, de verdedigende middenvelder die momenteel nog onder contract ligt bij Fulham. De overeenkomst loopt nog tot 2020, maar gezien de degradatie zou hij mogen vertrekken.

Het is Sint-Truiden menens om de komst van Marcus Rohden. Ook het Laatste Nieuws meldt dat de Limburgers de 15-voudige Zweedse international een contract hebben voorgelegd. De speler is einde contract bij Crotone, STVV kan hem dus zonder transfersom oppikken.

BUITENLAND
AC Milan zou opnieuw een Rode Duivel op de verlanglijst hebben gezet. Volgens Tuttosport denken ze in Milaan ook aan Adnan Januzaj. De Rode Duivel zou de positie van schaduwspits moeten invullen, al kan hij ook op de flank uitgespeeld worden. Januzaj was de voorbije twee seizoenen actief bij Real Sociedad, maar zou daar bij een goed bod kunnen vertrekken.

Real Madrid zou zijn vijfde grote zomeraanwinst beet hebben. Zo laat AS er geen twijfel meer over bestaan: Ferland Mendy worden de volgende grote aanwinst van de Koninklijke. Volgens het Spaanse medium zal zijn komst woensdag officieel aangekondigd worden. Real zou zo'n 50 miljoen euro aan Olympique Lyon betalen voor de diensten van de Franse back.

Yannick Carrasco lijkt dicht bij zijn felbegeerde terugkeer naar Europa te staan. Volgens verscheidene bronnen uit Italië en Engeland hebben Arsenal FC en Dalian Yifang namelijk een overeenkomst bereikt over een transfersom van 30 miljoen euro. De laatste details zouden nu worden geregeld tussen beide clubs. De speler zelf zou al helemaal rond zijn met de Londense club.

Paul Pogba blijft gelinkt worden aan een terugkeer naar Juventus en de Oude Dame zou bereid zijn om erg ver te gaan om hem over te nemen van Manchester United. Volgens Corriere dello Sport wil de Italiaanse kampioen maar liefst vijf spelers van de hand doen om de komst van Pogba te financieren. De verkoop van Joao Cancelo, Mario Mandzukic, Douglas Costa, Juan Cuadrado en Mattia Perin moet de nodige miljoenen in het laatje brengen.

LEES OOK: Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Anderlecht heeft geen nood aan de terugkeer van Svilar ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

93
93
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

233
233
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

153
153
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

175
175
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

89
89
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

86
86
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws