'Zulte Waregem dreigt naast topdoelwit te grijpen'

door
'Zulte Waregem dreigt naast topdoelwit te grijpen'

Zulte Waregem zat in januari alweer in een allesbehalve ideaal parket en dus trokken de West-Vlamingen enkele stevige versterkingen aan. Bij KRC Genk werd Ibrahima Seck weggeplukt, terwijl Essevee ook nog Stef Peeters en Idrissa Sylla terug naar de Jupiler Pro League haalde. Maar amper zes maanden later lijken twee van die drie topaanwinsten alweer te vertrekken.

Zo weet Het Nieuwsblad dat Peeters volgend seizoen niet meer aan de Gaverbeek zal voetballen. Zulte Waregem zal de aankoopoptie op de middenvelder niet lichten en heeft ook de onderhandelingen met Caen over een definitieve transfer gestaakt. De 27-jarige moet dus terugkeren naar Frankrijk.

Ook Sylla zou na een half seizoen alweer kunnen vertrekken. De aanvaller geniet interesse uit de Franse Ligue 2. Sylla werd overgenomen van Queens Park Rangers en scoorde drie keer in achttien wedstrijden.

UPDATE 14u30

Ondertussen zou Essevee al bezig zijn met de zoektocht naar een extra middenvelder om het vertrek van Peeters op te vangen. Volgens Het Nieuwsblad richt het daarvoor het vizier op Denemarken. Zulte Waregem zou Jens Stage naar de Gaverbeek willen halen. De 22-jarige trekt straks met zijn land naar het EK U21, maar is voorlopig wel te duur voor de West-Vlamingen. Hij was afgelopen seizoen bij Aarhus goed voor zes goals in 34 wedstrijden.

UPDATE 31/05

Zulte Waregem lijkt voorlopig niet te moeten hopen op de komst van Stage, stelt Het Laatste Nieuws. CEO Eddy Cordier reisde de voorbije dagen naar Denemarken om een deal te sluiten met Aarhus over de transfer van de middenvelder, maar het Deense bestuur weigerde zelfs maar met Essevee aan tafel te gaan zitten. Nochtans waren daar eerder afspraken over gemaakt.

De West-Vlamingen hopen desondanks Stage alsnog binnen te kunnen halen. De speler zelf zou immers graag naar België komen en Zulte Waregem heeft van de belofteninternational ook zijn eerste prioriteit gemaakt.

LEES OOK: Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zal Zulte Waregem hem nog strikken?

Meest recent

Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

62
62
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

198
198
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

107
107
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

194
194
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

70
70
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

92
92
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

239
239
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

242
242
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

87
87
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

555
555
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

222
222
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

100
100
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

202
202
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

214
214
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

361
361
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

596
596
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

263
263
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

515
515
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

103
103
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

388
388
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

275
275
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

253
253
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

97
97
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

143
143

Meer sportnieuws