'Zulte Waregem dreigt naast topdoelwit te grijpen'

door
'Zulte Waregem dreigt naast topdoelwit te grijpen'

Zulte Waregem zat in januari alweer in een allesbehalve ideaal parket en dus trokken de West-Vlamingen enkele stevige versterkingen aan. Bij KRC Genk werd Ibrahima Seck weggeplukt, terwijl Essevee ook nog Stef Peeters en Idrissa Sylla terug naar de Jupiler Pro League haalde. Maar amper zes maanden later lijken twee van die drie topaanwinsten alweer te vertrekken.

Zo weet Het Nieuwsblad dat Peeters volgend seizoen niet meer aan de Gaverbeek zal voetballen. Zulte Waregem zal de aankoopoptie op de middenvelder niet lichten en heeft ook de onderhandelingen met Caen over een definitieve transfer gestaakt. De 27-jarige moet dus terugkeren naar Frankrijk.

Ook Sylla zou na een half seizoen alweer kunnen vertrekken. De aanvaller geniet interesse uit de Franse Ligue 2. Sylla werd overgenomen van Queens Park Rangers en scoorde drie keer in achttien wedstrijden.

UPDATE 14u30

Ondertussen zou Essevee al bezig zijn met de zoektocht naar een extra middenvelder om het vertrek van Peeters op te vangen. Volgens Het Nieuwsblad richt het daarvoor het vizier op Denemarken. Zulte Waregem zou Jens Stage naar de Gaverbeek willen halen. De 22-jarige trekt straks met zijn land naar het EK U21, maar is voorlopig wel te duur voor de West-Vlamingen. Hij was afgelopen seizoen bij Aarhus goed voor zes goals in 34 wedstrijden.

UPDATE 31/05

Zulte Waregem lijkt voorlopig niet te moeten hopen op de komst van Stage, stelt Het Laatste Nieuws. CEO Eddy Cordier reisde de voorbije dagen naar Denemarken om een deal te sluiten met Aarhus over de transfer van de middenvelder, maar het Deense bestuur weigerde zelfs maar met Essevee aan tafel te gaan zitten. Nochtans waren daar eerder afspraken over gemaakt.

De West-Vlamingen hopen desondanks Stage alsnog binnen te kunnen halen. De speler zelf zou immers graag naar België komen en Zulte Waregem heeft van de belofteninternational ook zijn eerste prioriteit gemaakt.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: huurling toont zich in Nederland

Zal Zulte Waregem hem nog strikken?

Meest recent

Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

13
13
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

30
30
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

234
234
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

61
61
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

222
222
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

21
21
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

103
103
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

148
148
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

47
47
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

94
94
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

409
409
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

79
79
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

31
31
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

200
200
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

44
44
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

154
154
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

177
177
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

176
176
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

184
184
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

456
456
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

293
293
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

396
396
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

253
253
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

249
249

Meer sportnieuws