'Zulte Waregem dreigt naast topdoelwit te grijpen'

door
'Zulte Waregem dreigt naast topdoelwit te grijpen'

Zulte Waregem zat in januari alweer in een allesbehalve ideaal parket en dus trokken de West-Vlamingen enkele stevige versterkingen aan. Bij KRC Genk werd Ibrahima Seck weggeplukt, terwijl Essevee ook nog Stef Peeters en Idrissa Sylla terug naar de Jupiler Pro League haalde. Maar amper zes maanden later lijken twee van die drie topaanwinsten alweer te vertrekken.

Zo weet Het Nieuwsblad dat Peeters volgend seizoen niet meer aan de Gaverbeek zal voetballen. Zulte Waregem zal de aankoopoptie op de middenvelder niet lichten en heeft ook de onderhandelingen met Caen over een definitieve transfer gestaakt. De 27-jarige moet dus terugkeren naar Frankrijk.

Ook Sylla zou na een half seizoen alweer kunnen vertrekken. De aanvaller geniet interesse uit de Franse Ligue 2. Sylla werd overgenomen van Queens Park Rangers en scoorde drie keer in achttien wedstrijden.

UPDATE 14u30

Ondertussen zou Essevee al bezig zijn met de zoektocht naar een extra middenvelder om het vertrek van Peeters op te vangen. Volgens Het Nieuwsblad richt het daarvoor het vizier op Denemarken. Zulte Waregem zou Jens Stage naar de Gaverbeek willen halen. De 22-jarige trekt straks met zijn land naar het EK U21, maar is voorlopig wel te duur voor de West-Vlamingen. Hij was afgelopen seizoen bij Aarhus goed voor zes goals in 34 wedstrijden.

UPDATE 31/05

Zulte Waregem lijkt voorlopig niet te moeten hopen op de komst van Stage, stelt Het Laatste Nieuws. CEO Eddy Cordier reisde de voorbije dagen naar Denemarken om een deal te sluiten met Aarhus over de transfer van de middenvelder, maar het Deense bestuur weigerde zelfs maar met Essevee aan tafel te gaan zitten. Nochtans waren daar eerder afspraken over gemaakt.

De West-Vlamingen hopen desondanks Stage alsnog binnen te kunnen halen. De speler zelf zou immers graag naar België komen en Zulte Waregem heeft van de belofteninternational ook zijn eerste prioriteit gemaakt.

LEES OOK: Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Zal Zulte Waregem hem nog strikken?

Meest recent

DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

143
143
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

41
41
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

85
85
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

87
87
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

128
128
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

102
102
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

65
65
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

45
45
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

327
327
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

189
189
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

281
281
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

122
122
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

200
200
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

261
261
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

587
587
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

233
233
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

228
228
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

114
114
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

420
420
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

327
327
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

298
298
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

463
463
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

102
102
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

199
199

Meer sportnieuws