'Zulte Waregem dreigt naast topdoelwit te grijpen'

door
'Zulte Waregem dreigt naast topdoelwit te grijpen'

Zulte Waregem zat in januari alweer in een allesbehalve ideaal parket en dus trokken de West-Vlamingen enkele stevige versterkingen aan. Bij KRC Genk werd Ibrahima Seck weggeplukt, terwijl Essevee ook nog Stef Peeters en Idrissa Sylla terug naar de Jupiler Pro League haalde. Maar amper zes maanden later lijken twee van die drie topaanwinsten alweer te vertrekken.

Zo weet Het Nieuwsblad dat Peeters volgend seizoen niet meer aan de Gaverbeek zal voetballen. Zulte Waregem zal de aankoopoptie op de middenvelder niet lichten en heeft ook de onderhandelingen met Caen over een definitieve transfer gestaakt. De 27-jarige moet dus terugkeren naar Frankrijk.

Ook Sylla zou na een half seizoen alweer kunnen vertrekken. De aanvaller geniet interesse uit de Franse Ligue 2. Sylla werd overgenomen van Queens Park Rangers en scoorde drie keer in achttien wedstrijden.

UPDATE 14u30

Ondertussen zou Essevee al bezig zijn met de zoektocht naar een extra middenvelder om het vertrek van Peeters op te vangen. Volgens Het Nieuwsblad richt het daarvoor het vizier op Denemarken. Zulte Waregem zou Jens Stage naar de Gaverbeek willen halen. De 22-jarige trekt straks met zijn land naar het EK U21, maar is voorlopig wel te duur voor de West-Vlamingen. Hij was afgelopen seizoen bij Aarhus goed voor zes goals in 34 wedstrijden.

UPDATE 31/05

Zulte Waregem lijkt voorlopig niet te moeten hopen op de komst van Stage, stelt Het Laatste Nieuws. CEO Eddy Cordier reisde de voorbije dagen naar Denemarken om een deal te sluiten met Aarhus over de transfer van de middenvelder, maar het Deense bestuur weigerde zelfs maar met Essevee aan tafel te gaan zitten. Nochtans waren daar eerder afspraken over gemaakt.

De West-Vlamingen hopen desondanks Stage alsnog binnen te kunnen halen. De speler zelf zou immers graag naar België komen en Zulte Waregem heeft van de belofteninternational ook zijn eerste prioriteit gemaakt.

LEES OOK: Leko gaat te ver bij KAA Gent: “Niet de juiste aanpak"

Zal Zulte Waregem hem nog strikken?

Meest recent

'Standard zet grote stap: héél hoog bezoek uit Engeland'

Standard werd een aantal jaren geleid door de Amerikaanse oplichters van 777 Partners. De Rouches ...

34
34
De Bruyne hoort woorden die hem even stil maken

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

50
50
Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Bij RSC Anderlecht gaat er dit seizoen nog het een en ander gebeuren. Marc Coucke heeft de eerste ...

100
100
Tom Waes raakt iedereen recht in het hart met emotionele zet

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

6
6
Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

27
27
Crisis Antwerp houdt aan: Wils laat zich uit over ontslag

Royal Antwerp FC verkeert momenteel in degradatiegevaar. Een blamage voor de Great Old. De positie ...

150
150
Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Olivier Deschacht pakte maar liefst acht landstitels met RSC Anderlecht. In die periode was RSCA nog ...

186
186
Standard dompelt Antwerp in zeer grote crisis

Standard en Royal Antwerp FC speelden om 15u de resterende zes minuten van de gestaakte partij van ...

323
323
Hubert waarschuwt Union: "We moeten lessen trekken"

David Hubert beleefde vorig weekend een geslaagd debuut als trainer van Union met een zege tegen ...

19
19
Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

172
172
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

238
238
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

88
88
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

261
261
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

104
104
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

235
235
Hasi trekt straffe vergelijking: "Al gezien bij Tielemans"

Anderlecht zag afgelopen weekend de kloof met Union en Club Brugge weer oplopen, want het raakte ...

154
154
Degryse vreest rampscenario voor Club Brugge

Er staat deze week weer Europees voetbal op het programma. In de Champions League staan de twee ...

339
339
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Droomjob Kompany, icoon terug bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

333
333
Leko gaat te ver bij KAA Gent: “Niet de juiste aanpak"

KAA Gent ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Zulte Waregem. De promovendus gaf een pak ...

355
355
Wéér ontslag: Deila ook in de VS genadeloos op de schop

Ronny Deila heeft een verleden in de België bij Standard Luik en Club Brugge. Bij die ...

82
82
Goud in handen: Anderlecht-talenten schrijven geschiedenis

Op het WK U20 heeft Marokko geschiedenis geschreven. Met Ali Maamar (RSC Anderlecht) en Yassine ...

166
166
JPL-stunt in de maak? Vandenbempt ziet grote kans

Heel wat Belgische (sub)topclubs stellen toch stevig teleur dit seizoen. Ploegen als RSC Anderlecht, ...

284
284
Bertaccini misnoegd: "We missen hem bij Anderlecht"

Adriano Bertaccini was misschien wel de speler die het meest teleurgesteld was bij RSC Anderlecht na ...

391
391
Bayern onklopbaar: liggen hier de kansen voor Club Brugge?

Club Brugge neemt het woensdag op tegen Bayern München. Dat belooft een zeer zware partij te ...

205
205

Meer sportnieuws