Anderlecht heeft er een bijzonder woelig seizoen opzitten en daarbij zorgden ook de supporters voor de nodige problemen. Na de rellen tijdens de match tegen Standard moet Paars-Wit volgend seizoen wellicht een match achter gesloten deuren spelen, maar daarnaast betaalde de club doorheen het seizoen ook een pak boetes voor het gedrag van zijn fans.
Volgens Het Nieuwsblad spant RSCA zelfs de kroon wat boetes betreft voor het misdragen van de supporters. Maar liefst 75.000 euro moest het dit seizoen ophoesten. Het stopzetten van de match op Standard leverde hen een boete van 50.000 euro van de Pro League op en daar kwamen nog eens 25.000 euro aan boetes van de KBVB bij gespreid over het seizoen.
Antwerp is de 'vicekampioen' met een totaal van 37.500 euro. Het grootste deel daarvan - 25.000 euro - moest het betalen naar aanleiding van het stilleggen van de match tegen Standard. De Rouches maken de top drie vol met 26.500 euro, voor KV Mechelen en KRC Genk.
LEES OOK: Antwerp heeft prijs: ervaren pion tekent op de Bosuil