'Zulte Waregem zet zijn zinnen op Deens talent'

door
'Zulte Waregem zet zijn zinnen op Deens talent'

Zulte Waregem zat in januari alweer in een allesbehalve ideaal parket en dus trokken de West-Vlamingen enkele stevige versterkingen aan. Bij KRC Genk werd Ibrahima Seck weggeplukt, terwijl Essevee ook nog Stef Peeters en Idrissa Sylla terug naar de Jupiler Pro League haalde. Maar amper zes maanden later lijken twee van die drie topaanwinsten alweer te vertrekken.

Zo weet Het Nieuwsblad dat Peeters volgend seizoen niet meer aan de Gaverbeek zal voetballen. Zulte Waregem zal de aankoopoptie op de middenvelder niet lichten en heeft ook de onderhandelingen met Caen over een definitieve transfer gestaakt. De 27-jarige moet dus terugkeren naar Frankrijk.

Ook Sylla zou na een half seizoen alweer kunnen vertrekken. De aanvaller geniet interesse uit de Franse Ligue 2. Sylla werd overgenomen van Queens Park Rangers en scoorde drie keer in achttien wedstrijden.

UPDATE 14u30
Ondertussen zou Essevee al bezig zijn met de zoektocht naar een extra middenvelder om het vertrek van Peeters op te vangen. Volgens Het Nieuwsblad richt het daarvoor het vizier op Denemarken. Zulte Waregem zou Jens Stage naar de Gaverbeek willen halen. De 22-jarige trekt straks met zijn land naar het EK U21, maar is voorlopig wel te duur voor de West-Vlamingen. Hij was afgelopen seizoen bij Aarhus goed voor zes goals in 34 wedstrijden.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Zulte Waregem?

Meest recent

Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

15
15
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

21
21
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

73
73
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

57
57
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

72
72
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

147
147
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

44
44
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

106
106
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

300
300
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

86
86
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

375
375
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

255
255
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

50
50
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

16
16
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

90
90
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

79
79
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

131
131
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

976
976
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

177
177
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

303
303
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

599
599
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

216
216
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

191
191
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

61
61

Meer sportnieuws