'Solskjaer dumpt United-ster na kleedkamerclash'

door
'Solskjaer dumpt United-ster na kleedkamerclash'

Ole Gunnar Solskjaer zorgde meteen bij zijn aanstelling als 'caretaker' voor een grote ommekeer bij Manchester United. Het duurde dan ook niet lang alvorens de Noor permanent werd aangesteld als hoofdcoach. Maar sinds hij zijn contract van drie seizoenen tekende, gaat het opnieuw bergaf met de ploeg.


De voorbije weken sneuvelde United niet alleen in de FA Cup en Champions League, ook in de competitie liet het heel wat verliespunten noteren waardoor een plek in de top vier serieus op de helling is komen te staan. En dat zorgt uiteraard voor de nodige spanningen achter de schermen. Zo schrijft The Dialy Mail dat het tot een clash is gekomen tussen Solskjaer en aanvaller Anthony Martial.

Afgelopen zondag nam United het thuis op tegen Chelsea (1-1). Nadat Martial te horen had gekregen dat hij niet zou starten, liep hij er ongeïnteresseerd bij tijdens de opwarming. Dat was niet naar de zin van Solskjaer, die de Fransman vervolgens voor een volle kleedkamer zou hebben aangepakt. De trainer verweet hem een gebrek aan interesse en werkethiek.

Die kritiek zou gedeeld worden door nog meer personen binnen de club. Sinds Martial zijn contract verlengde eind januari, zou hij onvoldoende arbeid verrichten op training. En dat is ook te merken aan zijn statistieken: van alle aanvallers legt Martial gemiddeld het minste kilometers af per match. De aanvaller zal zich dus dringend moeten herpakken, zo niet zal zijn toekomst op Old Trafford snel weer in twijfel worden getrokken.

UPDATE 06/05
Het gebrek aan werkethiek en trainingsarbeid kunnen Martial bijzonder duur te staan komen. Volgens The Sun heeft Solskjaer het dusdanig gehad met de Franse aanvaller, dat hij hem komende zomer van de hand wil doen. Afgelopen weekend ontbrak hij alvast uit de wedstrijdselectie voor het duel met Huddersfield. Na die wedstrijd kondigde Solskjaer ook meteen grote veranderingen in zijn spelersgroep aan voor tijdens het tussenseizoen.

LEES OOK: Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Solskjaer is te streng voor zijn spelers ...

Meest recent

JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

14
14
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

50
50
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

426
426
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

38
38
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

37
37
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

59
59
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

234
234
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

245
245
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

349
349
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

450
450
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

180
180
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

240
240
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

422
422
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

353
353
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

260
260
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

223
223
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

244
244
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

119
119
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

392
392
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

494
494
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

362
362
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

119
119
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

664
664
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

33
33

Meer sportnieuws