'Solskjaer dumpt United-ster na kleedkamerclash'

door
'Solskjaer dumpt United-ster na kleedkamerclash'

Ole Gunnar Solskjaer zorgde meteen bij zijn aanstelling als 'caretaker' voor een grote ommekeer bij Manchester United. Het duurde dan ook niet lang alvorens de Noor permanent werd aangesteld als hoofdcoach. Maar sinds hij zijn contract van drie seizoenen tekende, gaat het opnieuw bergaf met de ploeg.


De voorbije weken sneuvelde United niet alleen in de FA Cup en Champions League, ook in de competitie liet het heel wat verliespunten noteren waardoor een plek in de top vier serieus op de helling is komen te staan. En dat zorgt uiteraard voor de nodige spanningen achter de schermen. Zo schrijft The Dialy Mail dat het tot een clash is gekomen tussen Solskjaer en aanvaller Anthony Martial.

Afgelopen zondag nam United het thuis op tegen Chelsea (1-1). Nadat Martial te horen had gekregen dat hij niet zou starten, liep hij er ongeïnteresseerd bij tijdens de opwarming. Dat was niet naar de zin van Solskjaer, die de Fransman vervolgens voor een volle kleedkamer zou hebben aangepakt. De trainer verweet hem een gebrek aan interesse en werkethiek.

Die kritiek zou gedeeld worden door nog meer personen binnen de club. Sinds Martial zijn contract verlengde eind januari, zou hij onvoldoende arbeid verrichten op training. En dat is ook te merken aan zijn statistieken: van alle aanvallers legt Martial gemiddeld het minste kilometers af per match. De aanvaller zal zich dus dringend moeten herpakken, zo niet zal zijn toekomst op Old Trafford snel weer in twijfel worden getrokken.

UPDATE 06/05
Het gebrek aan werkethiek en trainingsarbeid kunnen Martial bijzonder duur te staan komen. Volgens The Sun heeft Solskjaer het dusdanig gehad met de Franse aanvaller, dat hij hem komende zomer van de hand wil doen. Afgelopen weekend ontbrak hij alvast uit de wedstrijdselectie voor het duel met Huddersfield. Na die wedstrijd kondigde Solskjaer ook meteen grote veranderingen in zijn spelersgroep aan voor tijdens het tussenseizoen.

LEES OOK: ‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Trending:

‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Solskjaer is te streng voor zijn spelers ...

Meest recent

Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

0
0
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

42
42
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

206
206
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

56
56
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

189
189
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

444
444
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

326
326
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

57
57
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

251
251
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

287
287
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1757
1757
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

197
197
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

241
241
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

232
232
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1142
1142
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

249
249
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

579
579
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

513
513
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

357
357
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

399
399
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

807
807
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1056
1056
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

374
374
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

230
230

Meer sportnieuws