'Edmilson staat voor spraakmakende terugkeer: topclub wil doordrukken'

door
'Edmilson staat voor spraakmakende terugkeer: topclub wil doordrukken'

Junior Edmilson was vorig seizoen één van de grote attracties tijdens de Play-Offs in de Jupiler Pro League. Er werd dan ook verwacht dat hij na dat seizoen een fraaie transfer binnen Europa zou maken. Maar in plaats daarvan koos hij voor het grote geld en trok hij richting Qatar.


Edmilson ruilde Standard in voor Al-Duhail, waar een royaal salaris op hem lag te wachten. De aanvaller beweert zich goed te voelen in het Midden-Oosten, maar sportief gezien stelt de lokale competitie natuurlijk niets voor. Op zijn 24ste heeft de Brasilo Belg echter nog een fraaie toekomst voor zich. Met oog op het verdere verloop van zijn carrière is een terugkeer naar Europa dan ook het beste.

En mogelijk volgt die terugkeer komende zomer al. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Standard concrete interesse heeft om Edmilson terug naar Luik te halen. De Rouches nemen naar alle waarschijnlijkheid afscheid van Mehdi Carcela en Paul-José Mpoku, er zouden dus enkele interessante plaatsjes vacant komen voor Edmilson.

Standard zou willen doordrukken maar financieel gezien wordt het niet evident om hem terug naar Sclessin te halen. En dan hebben we het niet zozeer over de transfersom, des te meer over zijn salaris. Edmilson zou in Qatar zo'n 3.5 miljoen euro per jaar verdienen, een gigantische bedrag voor een Belgische club. Indien het tot een terugkeer komt, zullen alle partijen dus eerst water bij de wijn moeten doen.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Indien Edmilson was gebleven, zou hij nu naar een Europese topcompetitie kunnen ...

Meest recent

Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

6
6
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

28
28
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

131
131
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

104
104
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

144
144
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

218
218
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

489
489
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

160
160
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

245
245
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1453
1453
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

208
208
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

333
333
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

540
540
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

155
155
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

292
292
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

359
359
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

74
74
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

605
605
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

518
518
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

221
221
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

516
516
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

504
504
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

97
97
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

431
431
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

643
643

Meer sportnieuws