KV Mechelen komt met uitleg voor bizarre verliescijfers

door
KV Mechelen komt met uitleg voor bizarre verliescijfers

KV Mechelen zit in een onzekere periode. Het veroverde wel de titel in 1B en de Croky Cup, maar door Operatie Propere Handen zou het de promotie en zijn Europees ticket alsnog kunnen verliezen. Daar kwam zondag nog eens opvallend nieuws bij. Uit de rekeningen van de club bleek immers dat KVM vorig seizoen een verlies van 140.000 euro liet noteren.


Nochtans wist Mechelen vorig seizoen Hassane Bandé te verkopen aan Ajax voor maar liefst 8,25 miljoen euro. De club gaf echter ook een enorm bedrag uit aan spelersmakelaars, die samen maar liefst 15,5 miljoen euro uitbetaald kregen. Daarmee betaalde de club meer dan onder meer KRC Genk en Standard in die periode.

"Er is inderdaad een belangrijke stijging van de ­makelaarspremies. Dat komt enerzijds door de transfer van Bandé, anderzijds doordat we veel meer transfers gedaan hebben. Zo is een groot deel van het team immers nieuw aangetrokken voor afgelopen seizoen", legt de club uit in Het Nieuwsblad. "Ook is een deel van die stijging te verklaren door de uitbouw van het stadion, met de afbraak en de bouw van de nieuwe hoofdtribune."

LEES OOK: KV Mechelen pakt uit: 'opvolger Schoofs' tekent tot 2029

Heeft KV Mechelen te veel betaald aan makelaars?

Meest recent

De Mil lacht tanden bloot na volgende Charleroi-transfer

Sporting Charleroi verloor deze zomer heel wat kwaliteit, wat ook te merken is aan de start van het ...

0
0
KV Mechelen pakt uit: 'opvolger Schoofs' tekent tot 2029

Maandag eindigt ook in België de zomerse transferperiode. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro ...

8
8
Legear doet drastische Vanaken-uitspraak: "Zo zijn er nog bij Club"

Club Brugge-aanvoerder Hans Vanaken werd lange tijd genegeerd bij de nationale ploeg. Maar sinds ...

177
177
Barcelona stuurt middenvelder per direct de laan uit

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

42
42
Gent kondigt Skoras aan: "Deze club terugbrengen naar top"

Daags voordat de transfermarkt ook in België weer achter slot en grendel gaat, is een ...

140
140
'Mokerslag Hayen: sleutelpion onverwacht weg bij Club'

Bij Club Brugge kijkt men nu al reikhalzend uit naar de start van de League Phase in de ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Stunttransfer Anderlecht, tweetal weg bij Club'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

344
344
Garcia vloekt: Rode Duivels incasseren dubbele opdoffer

Na de klinkende zege tegen Liechtenstein moeten de Rode Duivels zondag ook Kazachstan door de ...

85
85
'Renard onder druk: Anderlecht misloopt toptargets'

Terwijl de bestuurscrisis de aandacht opeist mogen we ook op de mercato nog beweging verwachten bij ...

237
237
Kat en Dries verwelkomen zusje voor Ciro: dit is de naam

Dries Mertens en Kat Kerkhofs hebben er al drukke maanden opzitten. Hun leven stond in het teken van ...

156
156
'Done deal: AA Gent profiteert van solden bij Club Brugge'

"Met deze kern willen we de Champions League in", spraken de bazen van Club Brugge in koor na de ...

477
477
"Het einde" bij Tessa Wullaert: fans in totale verwarring

Met een carrière die bol staat van records, successen en onvermoeibare inzet, behoort Tessa ...

117
117
Vandenhaute verbaast: aandelen Anderlecht te koop?

In een bijzondere Raad van Bestuur werd Wouter Vandenhaute vrijdag uit zijn functie als voorzitter ...

588
588
'KV Mechelen legt pittige som op tafel voor aanwinst'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

585
585
Het echte probleem ligt bloot: Seys-dossier ontploft

Een lichte spierhinder, buiten de selectie gehouden, en nu is het ook zeker: Joaquin Seys haalt ...

313
313
Vandenbempt ziet Duivelse uitblinker: "Oogde scherp"

De Rode Duivels wonnen zeer makkelijk van Liechtenstein. De defensie van de Belgen werd niet getest, ...

85
85
Anderlecht-bom: "Kompany en Verschueren aanwezig!"

Er was gisteren een Raad van Bestuur bij RSC Anderlecht. Daar werd beslist dat Wouter Vandenhaute ...

1572
1572
'Last-minute transfer Club: persoonlijk akkoord gevonden'

Aanstaande maandag sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn deuren. ...

702
702
Mulder schiet wakker: "Híj́ is de volmaakte RSCA-voorzitter"

Nu het ontslag van Wouter Vandenhaute officieel is goedgekeurd, wordt het uitkijken naar wie de ...

795
795
Garcia schuift KDB opzij: schandaal of superplan?

Youri Tielemans kreeg de armband en bedankte de bondscoach voor deze eer: 23 seconden na rust een ...

441
441
El Ouahdi vertelt pakkende reden achter uitblijven transfer

De Jupiler Pro League zag in de zomermercato heel wat smaakmakers vertrekken, maar er bleven ook ...

345
345
'In extremis transferbommetje Trossard: 22 miljoen'

Naast België is de zomerse transferperiode momenteel in nog meer landen geopend. En dus komen ...

383
383
Schok in Belgisch voetbal: Mannaert naar Anderlecht?

Wouter Vandenhaute is nu ook officieel geen voorzitter meer van RSC Anderlecht. Vrijdag werd zijn ...

2292
2292
Garcia gooit basiself op de schop: drie wijzigingen

Slechts enkele dagen na de pandoering aan Liechtenstein, moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak ...

651
651
'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

385
385

Meer sportnieuws