Kevin De Bruyne beleeft een pechjaar, waarin hij achtervolgd wordt door blessures. Een tweetal weken geleden viel de Rode Duivel voor de zoveelste keer uit, tegen Tottenham moest hij nog voor rust gewisseld worden. Sindsdien moest hij de wedstrijden tegen Manchester United en Burnley aan zich voorbij laten gaan.
Maandag komt City opnieuw in actie, thuis tegen Leicester City. In de aanloop naar die wedstrijd kwam Pep Guardiola met een nieuwe update over de toestand van De Bruyne. "Ik weet niet of hij dit seizoen nog in actie zal komen. Maandag is hij alvast niet beschikbaar", verklaarde hij.
Het seizoen van De Bruyne lijkt zo in mineur te eindigen. In alle competities samen kwam hij 'slechts' 30 keer in actie. Daarbij scoorde hij vijf keer en gaf hij negen assists.
PEP 💬 (On @DeBruyneKev) I don’t know (whether he will play again this season) - next Monday he’s not available.
— Manchester City (@ManCity) 3 mei 2019
I don’t know (whether @fernandinho is available). I didn’t speak with him. They are still in the gym.
🔵 #mancity #MCILEI
LEES OOK: 'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'
Jannick Lanckriet