Trainer Roberto Mancini komt dinsdagavond op bezoek bij Ajax. De Italiaanse oefenmeester gaf op de vooravond van het Champions League-duel met de Amsterdammers op de persconferentie aan dat de drie punten belangrijk zijn.
Mancini: "Ajax speelt fantastisch voetbal. En elke wedstrijd in de Champions League is moeilijk. Als je thuis speelt is het al moeilijk, maar uit is het nóg lastiger", aldus de keuzeheer van
The Citizens. Hij vervolgt: "We moeten dit duel ingaan met het idee dat we kunnen winnen, dat is belangrijk."
Aanvoerder Vincent Kompany: "We weten dat dit een taaie strijd gaat worden. Het belangrijkste is winnen. We gaan de wedstrijd in met vertrouwen", aldus de verdediger, die overigens geschorst is voor de wedstrijd tegen Ajax.
LEES OOK:
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk