Arsenal-middenvelder Aaron Ramsey vindt de Champions League- wedstrijd tegen Schalke 04 een ideale gelegenheid om de competitienederlaag bij Norwich City (1-0) recht te zetten. Woensdagavond staat de confrontatie in Londen tussen
The Gunners en de ploeg van Huub Stevens op het programma.
"Wanneer je een beetje van slag bent door een slecht resultaat wil je zo snel mogelijk weer een wedstrijd spelen om wat dingen recht te zetten", laat de Welshman dinsdag weten op de clubsite van Arsenal. "We weten dat we tegen Norwich niet goed genoeg waren om te kunnen winnen. Dit seizoen hebben we het prima gedaan en iedere wedstrijd groeide het vertrouwen bij ons. Dus dit resultaat was echt een tegenvaller. Hopelijk kunnen we dit nu snel rechtzetten."
De Engelse club gaat na twee duels in Groep B aan kop met zes punten. Schalke 04 staat met vier punten tweede in een groep met verder het Franse Montpellier en de Griekse kampioen Olympiakos Pireaus.
LEES OOK:
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'