Charleroi kan straks tijdelijk naar de koppositie in in groep A van Play-Off II springen, maar dan moet het wel gaan winnen op het veld van KV Oostende. De kustploeg staat net onder de Carolo's in het klassement, maar ontgoochelde vorige week met een 0-0 in Westerlo.
Hugo Broos grijpt dan ook in en wijzigt zijn elftal op vier plaatsen. Coopman haakt geblesseerd af, terwijl D'Haese, Bataille en Nastic geslachtofferd worden. Marquet krijgt nog eens zijn kans op het middenveld, terwijl ook De Bock, Capon en Boonenn in de ploeg komen.
Bij de bezoekers heeft Felice Mazzu minder reden om veel te wijzigen na de vlotte zege tegen Beerschot-Wilrijk vorige week. In de basiselft wel geen spoor van Morioka of Henen, want Hendrickx speelt naast Diandy op het middenveld, met Bruno in steun van spitsen Niane en Osimhen.
Deze elf proberen straks de tweede plek in de poule te heroveren. Coopman haakt in extremis geblesseerd af, Ndenbe komt in de selectie.
— KV Oostende (@kvoostende) 27 april 2019
Wat wordt het in KVO - Charleroi? #KVOCHA pic.twitter.com/QtQcImAmUl
#kvoCHA Voici la composition du Sporting de Charleroi pour la rencontre face au @kvoostende 📋 #JPL #Charleroi #kvoCHA #RCSC pic.twitter.com/CXhEyxhnnD
— RCSC Officiel (@SportCharleroi) 27 april 2019
LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
Jannick Lanckriet